Blake Lively udostępniła zdjęcia z premiery filmu „Renaissance” i podzieliła się mocnym wpisem o tym, jak kobiety powinny wzajemnie się wspierać. Podpisujemy się pod wszystkim, co napisała.

Blake Lively dzieli się zdjęciami z Taylor Swift i Beyoncé: „Większość moich najlepszych przyjaciółek to kobiety, które zostały mi przedstawione jako konkurencja”

Te zdjęcia przejdą do historii. Blake Lively, Taylor Swift i Beyoncé w świetnych humorach na premierze filmu z trasy koncertowej Queen B. Dziewczyny pokazały, że trzymają się razem i że #GirlPower to nie tylko kolejne hasło do tagowania zdjęć z przyjaciółkami.

Relacja Blake byłaby jednak niepełna gdyby nie pełen czułości i humoru podpis, w którym aktorka uczy nas, czym tak naprawdę jest siostrzeństwo:

Gdy dorastałam nastawiano przeciwko sobie. Dopiero jako dorosła osoba zrozumiałam, że kobiety wydobywające z siebie nawzajem największy potencjał, są czymś normalnym, a nie wyjątkiem. Większość moich najlepszych przyjaciółek to kobiety, które zostały mi przedstawione jako potencjalne zagrożenie, czy konkurencja. Naszym zadaniem jest pokazanie młodszym pokoleniom, że można łączyć, a nie dzielić – napisała Blake.

Beyoncé i Taylor Swift – żadnej z was nie zagraża moja kariery gwiazdy popu. Znajdzie się miejsce dla nas wszystkich – dodała żartobliwie, na koniec jeszcze zapraszając wszystkich do kin. So cool!

W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów na temat przyjaźni dziewczyn i żartów nawiązujących do wpisu: Blake, to takie miłe, że poświęcasz czas, żeby promować mniejsze gwiazdy! Jestem pewien, że to doceniają!Spotted: Serena van der Woodsen i Taylor Swift na imprezie królowej Beyoncé. B. Wygląda na to, że S ma nowe przyjaciółki xoxo Gossip Girl  czytamy pod wpisem, który zamierzamy zapisać sobie na przyszłość. 

Blake - you rock!