Blake Lively i Ryan Reynolds tworzą jedną z najbardziej cool par w show-biznesie. Są dla siebie ogromnym wsparciem. A do wielu spraw podchodzą z wyraźnym dystansem – często żartują ze swojego związku, co odbija się zazwyczaj szerokim echem w sieci. Jednocześnie bardzo dbają o swoją prywatność. Niechętnie mówią o sprawach osobistych podczas wywiadów czy w mediach społecznościowych. Nie powinien więc dziwić fakt, że o kolejnej ciąży odtwórczyni roli Sereny van der Woodsen w „Plotkarze” poinformowała „przy okazji” wyjścia na jedną z branżowych imprez. 

Blake Lively jest w ciąży! Aktorka pokazała ciążowy brzuszek

W ubiegły czwartek (15 września) Blake Lively pojawiła się na gali magazynu „Forbes”, a my dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że jest w ciąży i wraz ze swoim mężem, Ryanem Reynoldsem, spodziewa się czwartego dziecka. Gwiazda wspomnianej „Plotkary”, „Stowarzyszenia wędrujących dżinsów”, wzruszającego „Wieku Adaline” czy „Zwyczajnej przysługi” pokazała ciążowy brzuszek na czerwonym dywanie. Tamtego wieczoru aktorka miała na sobie złotą sukienkę mini, która dodatkowo została ozdobiona mieniącymi się cekinami. Swoją stylizację uzupełniła o buty na platformie, delikatny szal, wstążkę do włosów oraz masywną biżuterię. Wyglądała przepięknie.

Blake Lively potwierdziła, że jest w ciąży, jednak nie zdradziła szczegółów z nią związanych. Nie wiadomo, który to miesiąc, a także czy razem z Ryanem Reynoldsem oczekują narodzin chłopca, czy dziewczynki. Znając tę parę, tego rodzaju informacje poznamy dopiero po porodzie. 

Blake Lively i Ryan Reynolds – historia związku

Przypomnijmy, że Blake Lively i Ryan Reynolds wychowują już trójkę dzieci. A mianowicie James (7 lat), Inez (5 lat) oraz Betty (2 lata). Kilka lat przed narodzinami pierwszej córki – w 2012 roku – wzięli ślub. Są razem od dawna. I wszystko wskazuje na to, że planują dalszą przyszłość razem.