Blake Lively i Ryan Reynolds zaczęli spotykać się w 2011 roku i od tamtej pory tworzą jedną z najbardziej udanych i lubianych par w Hollywood. Związek opierają na przyjaźni, ogromnym wsparciu, dystansie do siebie i poczuciu humoru, które często manifestują w mediach społecznościowych. Lubią z siebie żartować i nie biorą życia zbyt poważnie. Wiele fanek i wielu fanów podejrzewało, że to właśnie śmiech jest kluczem do szczęśliwego związku gwiazdy „Plotkary” i aktora znanego z filmu „Deadpool”. I choć domyślamy się, że niezobowiązująca, luźna atmosfera w relacji ma ogromne znaczenie, sekret na udany związek w show-biznesie jest inny. Niedawno opowiedziała o nim Blake Lively. 

Blake Lively zdradziła sekret na udany związek z Ryanem Reynoldsem

Blake Lively była niedawno gościnią Amber Tamblyn (koleżanki z filmu „Stowarzyszenie wędrujących jeansów”) w podcaście Further Ado, gdzie opowiedziała nieco o swojej relacji z Ryanem Reynoldsem. Jak się okazuje, para na samym początku związku ustaliła zasadę, której trzyma się aż do dziś i która, zdaniem aktorki, jest prawdziwym kluczem do sukcesu w małżeństwie (i nie tylko).

Kiedy zaczęłam spotykać się z Ryanem, ustaliliśmy, że nigdy nie będziemy pracować w tym samym czasie – wyjaśniła Blake, dodając – Dzięki temu zawsze możemy priorytezować siebie nawzajem i nasze życie prywatne. 

Nie ma wątpliwości, że złota zasada Lively i Reynoldsa ma odniesienie jedynie w show-biznesie. Domyślamy się jednak, że w przypadku długich dni zdjęciowych, które potrafią trwać miesiącami, wsparcie partnera lub partnerki bywa nieocenione. 

Blake Lively i Ryan Reynolds – historia związku

Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się w 2010 roku na planie filmu „Green Lantern”, a zaczęli spotykać się po kilkunastu miesiącach, o czym świat dowiedział się po tym, kiedy to w październiku 2011 roku paparazzi przyłapali po raz pierwszy Blake wychodzącą z mieszkania Ryana w Bostonie. A biorąc pod uwagę fakt, że swoją rocznicę świętowali 31 lipca, okazują się, że zaczęli spotykać się dużo wcześniej, niż wyszło to na jaw. Serialowa Serena i gwiazdor „Deadpool” wzięli sekretny ślub w 2012 roku.

Ryan Reynolds i Blake Lively doczekali się czwórki dzieci: James, InezBetty i synka urodzonego w 2023 roku. Ona wcześniej związana była najdłużej z kolegą z planu „Gossip Girl”, Pennem Badgleyem, a zanim zaczęła spotykać się z Reynoldsem randkowała z Leonardo DiCaprio i Ryanem Goslingiem. Z kolei Ryan miał już na koncie jedno małżeństwo – w latach 2007-2010 był mężem Scarlett Johansson