Blake Lively i Ryan Reynolds to nie tylko jedna z najpopularniejszych, ale również najbardziej lubianych par w show-biznesie. Są dla siebie ogromnym wsparciem, a ich związek jest oparty na prawdziwej przyjaźni, co wielokrotnie podkreślali w wywiadach. Uwielbiamy ich za tak zwane trollowanie się w sieci. Zresztą, nie tylko my – publikowane przez nich posty robią furorę wśród ich fanów oraz fanek i często zyskują status viralu. Ty też ich lubisz? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, świetnie się składa, bo teraz możesz poznać historię łączącego ich uczucia. Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Blake Lively i Ryan Reynolds – historia związku

Chcąc poznać historię związku Blake Lively i Ryana Reynoldsa warto cofnąć się do 2010 roku, gdy pojawili się na Comic-Con, by promować film „Green Lantern” ze swoim udziałem. Nie byli wtedy parą. Ona spotykała się z Pennem Badgleyem, z którym grała w hitowej „Plotkarze”, a on żył w małżeństwie ze Scarlett Johansson. Natomiast niedługo po wspomnianym wydarzeniu oboje zdecydowali się na rozstanie (odpowiednio we wrześniu i grudniu 2010 roku). 

fot. Getty Images

Po niespełna roku w mediach pojawiły się informacje, według których gwiazdy może łączyć coś więcej niż znajomość z planu filmowego. Blake Lively została bowiem przyłapana przez fotoreporterów, jak o poranku wychodziła z mieszkania należącego do Ryana Reynoldsa. Plotki dość szybko okazały się prawdą. W grudniu 2011 roku aktorka i aktor pojechali do Vancouver, by odwiedzić rodzinę głównego zainteresowanego całą sprawą, a światło dzienne ujrzały ich wspólne zdjęcia, na których trzymają się za ręce. 

Blake Lively i Ryan Reynolds – ślub

Para dość szybko zdecydowała się na ślub. Blake Lively i Ryan Reynolds powiedzieli sobie tak dokładnie 10 września 2012 roku podczas sekretnej ceremonii w Boone Hall Plantation & Gardens w Południowej Karolinie. Odtwórczyni roli Sereny van der Woodsen wybrała na tę okazję suknię marki Marchesa, a jej ukochany postawił na garnitur od Burberry. Według anonimowych informatorek lub informatorów, ceremonia była naprawdę bajkowa – uświetnił ją m.in. występ Florence Welch, która przyjaźni się z panną młodą. Nie obyło się jednak bez kontrowersji...

Blake Lively i Ryan Reynolds – dzieci

Blake Lively i Ryan Reynolds bardzo dbają o swoją prywatność. Jednak kilka razy zdarzyło im się opowiedzieć publicznie o łączącej ich relacji. We wrześniu 2014 roku, czyli dwa lata po ślubie, jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie otworzyła się na temat małżeństwa, a także... powiększenia rodziny. W wywiadzie dla „Marie Claire” przyznała, że Ryan Reynolds jest jej najlepszym przyjacielem i że mogłaby mieć z nim dzieci. 

Co ciekawe, zaledwie miesiąc później przekonałyśmy się i przekonaliśmy się, że gwiazda mówiła poważnie. Za pośrednictwem swojej (nieistniejącej już) strony internetowej ogłosiła, że jest w ciąży

Pierwsze dziecko Blake Lively i Ryana Reynoldsa przyszło na świat w styczniu 2015 roku. Czyli nieco wcześniej niż zakładano. Gwiazda kultowego serialu (nie tylko) dla nastolatków urodziła dziewczynkę, dla której wraz z mężem wybrała imię James. W marcu tego samego roku aktor potwierdził medialne doniesienia w programie „Today”. A około dwa miesiące później opublikował pierwsze zdjęcie z córeczką (a właściwie z jej dłonią) na swoim profilu na Instagramie. 

O kolejnej ciąży Blake Lively dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się w kwietniu 2016 roku, kiedy aktorka z zaokrąglonym brzuszkiem została sfotografowana na planie horroru „183 metry strachu”. Druga córeczka gwiazdorskiej pary, która – jak się później okazało – otrzymała imię Inez, przyszła na świat we wrześniu. 

Pod koniec 2016 roku James i Inez towarzyszyły znanym rodzicom podczas wyjątkowego wydarzenia, jakim było odsłonięcie gwiazdy Ryana Reynoldsa na tak zwanym Walk of Fame w Hollywood. Było to ich pierwsze – publiczne wyjście. Do tego jedno z niewielu do tej pory. 

fot. Getty Images

Na początku maja 2019 roku Blake Lively i Ryan Reynolds pojawili się na uroczystej premierze filmu „Pokémon: Detektyw Pikachu”, a przy okazji ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Pozując na czerwonym dywanie, aktorka miała na sobie żółtą sukienkę ozdobioną cekinami, która podkreślała jej ciążowy brzuszek. To jedna z jej najpopularniejszych i najczęściej wspominanych stylizacji. 

Podobnie jak w 2014 i 2016, gwiazdy nie ujawniały szczegółów ciąży. Dopiero w październiku 2019 roku para ogłosiła, że ich trzecie dziecko jest już na świecie. Dokładna data urodzin dziewczynki nie jest znana, ale wszystko wskazuje na to, że poród odbył się latem. Najmłodsza siostra James i Inez dostała imię Betty

W dokładnie ten sam sposób Blake Lively poinformowała, że razem z Ryanem Reynoldsem spodziewa się czwartego dziecka. We wrześniu 2022 roku gwiazda wzięła udział w imprezie organizowanej przez „Forbes” i pokazała ciążowy brzuszek  na czerwonym dywanie. 

Czwarte dziecko Ryana i Blake przyszło na świat w lutym 2023 roku. Aktorka w zabawny, charakterystyczny dla niej sposób dała znać na Instagramie, że już nie jest w ciąży. W dniu Super Bowl opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją bez ciążowego brzuszka w towarzystwie męża i jego mamy. 

Kilka dni później Ryan Reynolds był gościem w programie „Power Lunch”, gdzie w zasadzie potwierdził, że już są w szóstkę razem. Wygląda na to, że mają naprawdę wesoło w takiej gromadce, sądząc po jego słowach.

Słuchajcie, nie zrobilibyśmy tego cztery razy, gdybyśmy tego nie kochali – powiedział Reynolds w programie CNBC „Power Lunch”. – Wszyscy mają się dobrze. Właściwie to wszyscy mają się fantastycznie. Ale mamy tutaj zoo – dodał.

Blake Lively i Ryan Reynolds – wspólne zdjęcia

Blake Lively i Ryan Reynolds chętnie pojawiają się razem na imprezach branżowych, podczas których zazwyczaj promują swoje projekty zawodowe. W sieci można znaleźć wiele ich wspólnych zdjęć z tak zwanych ścianek. Kilka z nich możecie zobaczyć również w naszej galerii.