Częściej ekscytujemy się związkami gwiazd niż przyjaźniami, chociaż zazwyczaj te drugie relacje są o wiele bardziej trwałe. O prawdziwą przyjaźń w show-biznesie jest ciężko, zarówno na rodzimym podwórku, jak i w Hollywood. Zapewne większość z Was wie, że Selena Gomez była blisko z Demi Lovato – celebrytki poznały się na planie produkcji stacji Disney Channel, której obydwie były gwiazdami. Niestety po latach ich drogi rozeszły się, a nić porozumienia z roku na rok słabła. Mimo to, zarówno Demi, jak i Selena mają do siebie dużo szacunku i zawsze ciepło o sobie mówią. Gomez skontaktowała się z Lovato po tym, jak Demi trafiła do szpitala z powodu przedawkowania narkotyków i wspierała ją. Można więc śmiało stwierdzić, że nie są ze sobą już tak blisko jak kiedyś, ponieważ łączy je mniej, ale na pewno są dla siebie ważne. Ale czy znacie inne gwiazdy, które się przyjaźnią? 

Przyjaźnie gwiazd – te gwiazdy są przyjaciółmi! Wśród nich Selena Gomez i Jennifer Aniston, a także Demi Lovato i Ariana Grande

Niektóre przyjaźnie wśród gwiazd są naprawdę zaskakujące, np. dlatego, że łączy ich duża różnica wieku. Wiedzieliście, że Selena Gomez przyjaźni się z Jennifer Aniston? Między nimi jest ponad 20 lat różnicy, ale to nie jest przeszkodą, ponieważ od kilku lat świetnie się ze sobą dogadują. Na początku tego roku wystąpiły razem w programie Ellen DeGeneres i świetnie się ze sobą dogadywały. Selena przyznała, że Jennifer od dawna ją inspiruje. Ceni ją również za poczucie humoru i wielkie serce! 

Wśród zaskakujących przyjaźni znalazły się również Beyoncé i Lady Gaga, czyli dwie diwy muzyki pop, które współpracowały ze sobą przy okazji takich numerów jak „Telephone” i „Video Phone”. To właśnie wtedy narodziła się ich przyjaźń. Lady Gaga wyznała w jednym z wywiadów, że za każdym razem, gdy odwiedzą Queen B i jej męża Jay-Z w ich rezydencji, jest onieśmielona. Z kolei Beyoncé zawsze pamięta o swojej przyjaciółce, gdy ta przebywa w szpitalu i wysyła jej świeże kwiaty oraz wspiera rozmową. 

Te polskie gwiazdy były kiedyś razem! Zobaczcie ich wspólne zdjęcia sprzed lat >>>

Kolejną przyjaźnią na wagę złota, która nawiązała się w show-biznesie jest relacja Demi Lovato i Ariany Grande. Dziewczyny dobrze się rozumieją, ponieważ ich życia wygląda podobnie – obydwie mają do czynienia z ogromną popularnością oraz presją, która się z tym wiąże. Artystki spotykają się nie tylko prywatnie, ale również towarzyszą sobie podczas tras koncertowych. Niedawno Ariana zaskoczyła Demi i podczas modlitwy przed jej koncertem w Londynie, cały jej zespół wykrzyczał: „Wszystkiego najlepszego Demi”!

W show-biznesie nie brakuje również męskich przyjaźni, chociażby jak ta między Ryanem Reynoldsem a Hugh Jackmanem – jedna z najtrwalszych i najmocniejszych relacji, o których wiadomo, którą można określić mianem „bromance”. Hugh i Ryan zaprzyjaźnili się na planie filmowym „X-Men Origins: Wolverine”. Od tamtej pary są najlepszymi przyjaciółmi: organizują razem imprezy, wycieczki rowerowe i uwielbiają robić sobie nawzajem żarty!

Wśród polskich gwiazd również są przyjaźnie, które trwają od kilku lat, a nawet dłużej! Zosia Zborowska i Ania Lewandowska są dobrymi koleżankami, razem trenują i wspierają się w ważnych momentach – Lewandowska była gościem Zborowskiej na jej weselu z Andrzejem Wroną. Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie zaskakujące przyjaźnie gwiazd na czele z Edem Sheeranem i Courtney Cox z „Przyjaciół”, Robertem Pattinsonem i Reese Witherspoon oraz Blake Lively i Florence Welch z zespołu Florence and the Machine!

Zobacz także: