Gdy myślimy o naszych ulubionych małżeństwach w show-biznesie, to od razu nasuwają nam się Blake Lively i Ryan Reynolds. Para pobrała się w 2012 po roku bycia w związku. Razem doczekali się czwórki dzieci. Najmłodsze urodziło się w zeszłym tygodniu, a więc od paru dni rodzina może cieszyć jest już życiem w szóstkę. Gwiazdor „Deadpoola” zdradził, jak teraz wygląda ich codzienność.

Blake Lively urodziła. Jak się czuje i jak wygląda życie jej rodziny?

46-latek rozmawiał z Tylerem Mathisenem i Kelly Evans. Wyznał prowadzącym „Power Lunch”, że razem z Blake są bardzo podekscytowani pojawieniem się na świecie ich nowego potomka. Potwierdził również, że zarówno jego ukochana, jak i cała rodzina czują się dobrze. Przyznał też, że nowy maluch w domu powoduje jednak dużo zamieszania, a ich życie jest teraz bardziej chaotyczne.

Słuchajcie, nie zrobilibyśmy tego cztery razy, gdybyśmy tego nie kochali – powiedział Reynolds w programie CNBC „Power Lunch”. – Wszyscy mają się dobrze. Właściwie to wszyscy mają się fantastycznie. Ale mamy tutaj zoo – dodał.

Płeć oraz imię maleństwa nie są znane, jednak niedługo może się to zmienić. Znamy przecież imiona pozostałej trójki dzieci. Gratulujemy Blake i Ryanowi i życzymy dużo zdrowia oraz spokoju (w szczególności rodzicom).

Blake Lively i Ryan Reynolds – dzieci

Małżeństwo doczekało się czwórki dzieci: 8-letniego Jamesa, 6-letniej Inez, 3-letniej Betty i najmłodszego, którego płeć oraz imię nie są (jeszcze) znane. Niektórzy fani jednak mają teorię, że bliska przyjaciółka pary, Taylor Swift zdradziła imię dziecka w jednej ze swoich piosenek. Sprawdźcie koniecznie, jak ono brzmi!