W piątek, 21 października, Taylor Swift wydała swój dziesiąty album „Midnights”. Jeszcze przed jego premierą fanki i fani snuli wiele teorii na temat nowego krążka swojej idolki. Teraz, gdy płyta ujrzała już światło dzienne (bijąc przy tym rekordy odsłuchań), mają oni jeszcze więcej do powiedzenia. Najnowsza teoria dotyczy Blake Lively i Ryana Reynoldsa, a dokładniej ich jeszcze nienarodzonego dziecka. Zobaczcie!

Czy Taylor Swift zdradziła imię dziecka Blake Lively i Ryana Reynoldsa?

Imię dziecka aktorów miało paść w piosence „You’re On Your Own, Kid”. Taylor śpiewa tam: I see the great escape, so long, Daisy May / I picked the petals, he loves me not / Something different bloomed; writing in my room / I play my songs in the parking lot.

Słuchaczki i słuchacze stwierdzili więc, że Daisy May może być imieniem dziecka je bliskich przyjaciół i wskazywać, że spodziewają się kolejnej dziewczynki. Dlaczego jednak przypadkowe imię ma być imieniem akurat pociechy Blake i Ryana? Już wyjaśniamy!

Taylor Swift ujawniła już kiedyś w swojej piosence imię dziecka Blake Lively i Ryana Reynoldsa

W 2020 roku autorka hitu „Blank Space” zdradziła imię trzeciej córeczki Blake i Ryana właśnie w jednej ze swoich piosenek. W jednym z utworów z ósmego albumu („Folklore”) Taylor śpiewa o James i Inez, czyli dwóch córeczkach pary. Dodatkowo pojawiło się również imię „Betty”. I to właśnie w ten sposób świat dowiedział się, jak nazywa się trzecia pociecha uwielbianego aktorskiego małżeństwa.

Fanki i fani mają więc podstawy do tego, aby sądzić, że gwiazda po raz kolejny zdradza tajemnicę swoich przyjaciół. Uważamy, że Daisy May to czwarte dziecko Blake Lively i Ryana Reynoldsa – czytamy na Twitterze wśród komentarzy fanek i fanów.

Nie dość, że na płycie „Folklore” pojawiły się imiona córeczek pary, to w piosence „Gorgeous” możemy usłyszeć głos najstarszej z dziewczynek. Ryan Reynolds i Blake Lively wydają się kompletnie nie przejmować tym, że ich przyjaciółka używa imion ich dzieci w swoich utworach. Wręcz przeciwnie – uważają to za zaszczyt. Te imiona to imiona naszych dzieci – przyznał Reynolds w wywiadzie dla SiriusXM w 2021 roku. – Ufamy Taylor bezgranicznie. Jest bardzo wrażliwa. Oczywiście piosenka nie ma nic wspólnego z naszymi dziećmi, oprócz tego, że padają w niej ich imiona. Ale… Co za zaszczyt – dodał aktor.

Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewają się czwartego dziecka

Niedawno świat dowiedział się, że odtwórczyni roli Sereny van der Woodsen i aktor znany z „Deadpoola” spodziewają się dziecka. Blake jest już w czwartej ciąży. Aktorka pochwaliła się swoim okrągłym brzuszkiem na Instagramie. Na jednym zdjęciu pozowała właśnie z Taylor Swift. Gwiazdy przyjaźnią się od 2015 roku. Teraz wiemy już, dlaczego Taylor mogła użyć imiona dziecka Blake i Ryana. Czy możemy spodziewać się, że będzie to kolejna dziewczynka i na imię będzie miała Daisy May? 

Zobacz także: