Blanka Lipińska zyskała popularność dzięki serii powieści erotycznych „365 dni”. Historia Laury i Massimo cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że autorka postanowiła przenieść ją na wielki ekran. Podobnie jak książki, filmy wzbudziły wiele kontrowersji. Niemniej jednak stały się hitami. Za pierwszą część twórczynie i twórcy dostali Złotą Malinę z najgorszy scenariusz, co Blanka Lipińska uznała za wielki sukces. W produkcję kolejnych zaangażował się Netflix. Wszystko wskazuje jednak na to, że produkcja przyniosła celebrytce wiele dobrego nie tylko pod względem zawodowym, ale również prywatnym. Pracując nad filmem „365 dni”, poznała bowiem swojego obecnego partnera. Sprawdźcie, co o nim wiemy. 

Blanka Lipińska ma nowego partnera! Z kim się spotyka?

Blanka Lipińska gościła ostatnio w cieszącym się dużą popularnością podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Podczas rozmowy przyznała, że znowu jest zakochana. Przy okazji opowiedziała o nowym partnerze. Jak się okazuje, celebrytka spotyka się ze scenografem. Paweł, bo właśnie tak ma na imię, pracował jako rekwizytów na planie „365 dni”. 

„Trzymałam go w tajemnicy. Paparazzi zrobili nam zdjęcia. To jest scenograf. Paweł nie jest osobą zamożną. Jestem bardzo wdzięczna za to, że mój facet to normalny facet. On wtedy pracował u nas jako rekwizytor" – wyznała Blanka Lipińska w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. 

Tym razem serce autorki bestsellerowych powieści erotycznych zostało skradzione przez mężczyznę, który nie jest popularny i – jak przyznała we wspomnianym wywiadzie – nie jest zamożny. Przypomnijmy, że w przeszłości Blanka Lipińska spotykała się m.in. z Baronem. Teraz muzyk jest w związku z Sandrą Kubicką. W przeszłości był z kolei z Julią Wieniawą.

Co ciekawe, pisarka i celebrytka przyznała, że zanim zaczęła się spotykać ze wspomnianym muzykiem, była zainteresowana jednym z prowadzących podcast. A mianowicie Piotrem Kędzierskim, z którym wymieniła się numerami telefonów po interesującej pogawędce po nagraniu w studiu „Dzień dobry TVN”. Niestety dziennikarz nie okazał jej wystarczająco dużo zainteresowania, a ich relacja w zasadzie stanęła w miejscu. 

Blanka Lipińska i jej nowy partner zostali przyłapani przez paparazzi

Jak wspomniała Blanka Lipińska, jakiś czas temu została przyłapana ze swoim partnerem przez paparazzi. Mimo tego, że ich wspólne zdjęcia trafiły do sieci, sama nie pokazała jeszcze ukochanego w mediach społecznościowych, np. na Instagramie. Czy to się zmieni? Na razie nie wiadomo. Ale jeśli tak, na pewno was o tym poinformujemy.