O Blance Lipińskiej wciąż jest głośno! Na początku października okazało się, że autorka 365 dni i Baron, a właściwie Aleksander Milwiw-Baron rozstali się po ośmiu miesiącach związku. Kilka dni po zakończeniu związku celebrytka wydała oświadczenie, w którym przyznała, że to dla niej trudny czas, dlatego prosi o media oraz fanów odrobinę empatii. Wczoraj natomiast jeden z serwisów plotkarskich poinformował, że Blanka Lipińska pracuje nad kolejną powieścią. I, co ciekawe, inspiracją do stworzenia jednego z jej bohaterów miał być właśnie gitarzysta grupy Afromental. Czy to prawda? Wiemy! Blanka Lipińska skomentowała plotki dotyczące nowej książki na swoim Instagram Stories.

Blanka Lipińska pisze nową książę?    

Wczoraj serwis Plotek poinformował, że Blanka Lipińska pisze nową książkę. Informator portalu zdradził, że do stworzenia jednego z bohaterów zainspirował ją Baron. Blanka Lipińska podobno wyobraża sobie tę postać jako interesującego oraz kreatywnego mężczyznę, z którym można zarówno świetnie się bawić, jak i rozmawiać na poważne tematy. Informacje te wzbudziły spore zainteresowanie wśród fanów autorki i celebrytki. Niestety okazały się one nieprawdziwe.

Blanka Lipińska opublikowała relację na swoim Instagram Stories i poinformowała fanów, że informacje na temat nowej powieści są całkowicie nieprawdziwe. Przy okazji autorka 365 dni zdradziła, jakie ma plany zawodowe. „Ja wiem, że fanom będzie przykro, ale jedyne nad czym aktualnie pracuję, to kolejny film i finalizacja sprzedaży książek na zagraniczne rynki” – czytamy na jednej z opublikowanych przez Blankę Lipińską „klatek” stories. Jak się okazuje, książki 365 dni są już dostępne m.in. w Rosji, Brazylii, Niemczech, we Włoszech oraz w Bułgarii. 

Blanka Lipińska zdradziła, kiedy premiera kontynuacji „365 dni”. Czekacie? >>>