Blanka Lipińska i Baron byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Na początku autorka bestsellerowych książek „365 dni” oraz juror programu „The Voice of Poland” i członek zespołu Afromental utrzymywali swój związek w tajemnicy. Jednak na początku marca tego roku Lipińska w rozmowie z magazynem „Flesz” potwierdziła spekulacje na temat tego, że jej nowym chłopakiem jest Aleksander Milwiw-Baron. Od tamtej pory para chętnie okazywała sobie czułość w mediach społecznościowych, publikując wspólne zdjęcia. Blanka i Baron wypowiadali się o sobie z miłością i spędzali niemal każdą wolną chwilę razem. Niestety okazało się, że po 8 miesiącach postanowili zakończyć swój związek. Autorka erotycznych powieści odpowiedziała na plotki dotyczące rozstania, przesyłając oficjalne oświadczenie redakcji Gala.pl. Co się stało?

Blanka Lipińska wyznała, jakiego tuszu do rzęs używa. To kultowa maskara, która kochają internautki! >>>

Blanka Lipińska i Baron nie są już razem! Para rozstała się po 8 miesiącach związku

Na początku października Blanka Lipińska i Baron planowali wspólne wakacje w Egipcie, a dokładnie w malowniczej El gounie, aby popływać na desce – autorka erotycznych powieści jest wielką fanką kitesurfingu i chciała zarazić swoją pasją ukochanego. Niestety na urlop wybrała się sama, co nie umknęło uwadze spostrzegawczym fanom. Na pytanie o to, gdzie jest Baron, odpowiedziała krótko, aby zapytać się o to zainteresowanego. Muzyk Afromental nie pozostawił bez odpowiedzi tego pytania i wyznał, że każdy relaksuje się w inny sposób i potrzebuje czasu dla siebie – nawet, jeśli jest z kimś w związku. Okazuje się jednak, że artysta nie poleciał ze swoją dziewczyną na urlop, ponieważ nie są już razem. Blanka Lipińska i Baron rozstali się kilka dni temu – autorka powieści „365 dni” zabrała głos i przesłała oficjalne oświadczenie serwisowi Gala.pl, potwierdzając rozstanie. Jednocześnie zaznaczyła, że to dla niej bolesny czas i potrzebuje prywatności, dlatego to jej jedyny komentarz w tej sprawie.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie”, napisała w oświadczeniu celebrytka. Dodała również, że liczy na empatię ze strony mediów, jak i swoich obserwatorów.