Blanka Lipińska i Baron będą mieli dziecko?

Ona – autorka bestsellerowych powieści erotycznych, on – muzyk znany nie tylko ze swojej twórczości, ale i licznych romansów. Początkowo nie dawano im szans, a jednak związek Blanki Lipińskiej i Barona (Aleksandra Milwiwa) staje się coraz bardziej poważny.

„To już pół roku. Tak, wiem jestem romantyczna jak nastolatka i dobrze mi z tym. Tak, liczę miesiące i uwielbiam to. Zdawałam maturę z historii, może to ma jakieś znaczenie. A tak poważnie... super jest być Twoją dziewczyną @alekbaron – napisała 2 sierpnia na swoim Instagramie Blanka Lipińska, nie kryjąc swojej radości z kolejnego miesiąca bycia razem z Baronem. O także tego samego dnia zamieścił post – galerię zdjęć z partnerką, podpisując go „182 dni” (nawiązując tym samym do tytułu jednej z powieści autorstwa swojej dziewczyny). Cóż, nie da się więc ukryć, że Blanka i Baron są ze sobą bardzo szczęśliwi. Nie dziwi więc, że... zastanawiają się nad powiększeniem rodziny. Gitarzysta opowiedział o tym w rozmowie z „Jastrząb Post”.

„W końcu mam osobę, z którą mogę o tym świadomie i odpowiedzialnie porozmawiać” – otwarcie wyznał Baron, potwierdzając tym samym, że poważnie myśli o założeniu rodziny z Blanką. Dodał jednak, że choć temat się pojawił, pojawienie się dziecka to wciąż jeszcze pieśń przyszłości. „Nie jesteśmy na etapie zakładania teraz kolejnych pokoleń, natomiast absolutnie z otwartym sercem i oczami patrzę w przyszłość” – powiedział. „Nieważne, która miłość jest pierwsza. Ważne, która jest ostatnia” – podsumował, dając prztyczka w nos wszystkim tym, którzy wciąż powątpiewają w stałość jego uczuć i cały czas żyją jego poprzednimi związkami (nierzadko pozwalając sobie na niewybredne komentarze). Jaki będzie finał? Czas pokaże.

Pierwsze plotki o tym, że Blanka Lipińska i Baron są parą pojawiły się w lutym tego roku. W marcu pisarka oficjalnie potwierdziła związek z członkiem zespołu „Afromental”. Nie trzeba było czekać długo, by wkrótce pojawiły się także ich wspólne zdjęcia na Instagramie, a także w kolorowej prasie. On wcześniej spotykał się z Julią Wieniawą (był też chłopakiem Oli Szwed i Katarzyny Grabowskiej, której nawet się oświadczył, romansował z Patrizią Kazaadi i Joanną Opozdą), ona związana była z Maciejem Buzałą. Teraz odnaleźli szczęście u swojego boku. Ciąg dalszy nastąpi. 

 

 

 

Zobacz także: