Blanka Lipińska to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą ekranizacji jej powieści erotycznej 365 dni, w którą sama autorka była bardzo mocno zaangażowana. Wszystko wskazuje na to, że o Blance będzie mówiło się teraz jeszcze więcej, bo jak donosi serwis Pomponik.pl, a za nim Pudelek.pl, pisarka jest w związku z Baronem!

Aleksander Milwiw-Baron, członek zespołu Afromental i jeden z jurorów talent show The Voice of Poland i The Voice of Poland Kids jeszcze do niedawna spotykał się z Julią Wieniawą. Ich związek trwał kilka miesięcy i oboje postanowili rozstać się w przyjaznych stosunkach. O ich ciepłej wciąż relacji świadczą choćby komentarze, którymi wymieniają się na Instagramie czy fakt, że Julia chętnie bywa na koncertach Afromental i kibicuje swojemu byłemu chłopakowi. Zanim muzyk związał się z Julią, był chłopakiem aktorki Oli Szwed, Katarzyny Grabowskiej, której oświadczył się na początku 2014 roku, a także Czariny Russel, członkini zespołu Hansa Zimmera. Co ciekawe, jej również się oświadczył. Oprócz tego plotkowano także o jego romansie z Edytą Górniak, Patricią Kazadi i Joanną Opozdą. 

Blanka Lipińska odpowiedziała na obraźliwy komentarz fotoreportera. Tak powinna reagować każda z nas >>>

Blanka Lipińska i Baron są razem? 

Blanka Lipińska jeszcze pół roku związana była z Maciejem Buzałą. Sporo szumu narobiła publikacją, jaka pojawiła się w sieci na początku września 2019 roku. Wówczas wszyscy byli przekonani, że autorka 365 dni, a także dwóch innych bestsellerowych powieści Ten dzień oraz Kolejne 365 dni, stanęła na ślubnym kobiercu. Szybko jednak okazało się, że był to kadr z filmu 365 dni w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa, gdzie bohaterka grana przez Lipińską bierze ślub, a na ceremonii pojawia się dwójka głównych bohaterów – Laura grana przez Annę-Marię Sieklucką oraz Massimo, czyli Michele Morrone.

Jak Blanka i Baron komentują doniesienia o ich związku? Muzyk póki co milczy, a Blanka zaprzyjaźnionemu serwisowi Gala.pl na pytanie, czy spotyka się z Aleksandrem odpowiedziała: „znamy się i lubimy”. Ale jak możemy przeczytać na portalu Pomponik.pl, nie ma wątpliwości, że są parą. W czasie sobotniego finału The Voice of Poland Kids, gdzie Baron i Tomson trzymali kciuki za swoich podopiecznych, Blanka podobno „przyjechała żeby dodać mu otuchy i po nagraniu porwać na kolację, którą sama przygotowała”. I jak dodaje informator serwisu „nie składają sobie jeszcze wielkich obietnic na całe życie, bo chcą cieszyć się chwilą”.

Magdalena Lamparska szczerze o filmie „365 dni”. Jak odnalazła się w roli Olgi? >>>