Pod koniec lutego w sieci pojawiły się doniesienia jakoby Blanka Lipińska miała nowy obiekt westchnień. Nowym wybrankiem autorki bestsellerowej powieści 365 dni miałby być członek zespołu Afromental i juror talent show The Voice of Poland, Baron, czyli Aleksander Milwiw. Początkowo informacje o tym, że Lipińska i Baron są parą pochodziły z anonimowego źródła portalu Pomponik.pl. Zaprzyjaźnionemu serwisowi Gala.pl Blanka udzieliła komentarza, który brzmiał: „znamy się i lubimy”. Do tego doszedł też komentarz na Instagramie, w którym autorka 365 dni postanowiła odpowiedzieć jednej z obserwatorek na pytanie o jej dalsze plany. „Odpocząć, zakochać się, zrobić ekspansję „365 dni” na świat, nakręcić drugi film, dokończyć książkę. Myślę, że do listopada powinnam się wyrobić” – napisała. Okazało się, że z zakochaniem się poszło dość szybko, bo Blanka w końcu oficjalnie ustosunkowała się do doniesień na temat jej relacji z Baronem.

Dawid Woskanian ma nową dziewczynę! Z kim spotyka się zwycięzca Top Model 8? >>>

Blanka Lipińska i Baron są parą! 

W ostatnim numerze magazynu Flesz pojawiły się wspólne zdjęcia Blanki i Aleksandra, na którym ewidentnie zakochani w sobie spacerują brzegiem morza. Świętowali tam debiut nowego programu telewizji Polsat Tylko jeden, którego Blanka jest prowadzącą. Co więcej, Lipińska w końcu postanowiła odnieść się do rewelacji na jej temat i przyznała, że ona i muzyk są razem. - Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się – wyznała. Jak donosi tygodnik Flesz Blanka i Baron spotykają się od półtora miesiąca, a by utrzymać związek z dala od obiektywów namolnych paparazzi do tej pory para spotykała się w domowym zaciszu. 

Blanka Lipińska jeszcze pół roku związana była z Maciejem Buzałą. Sporo szumu narobiła publikacją, jaka pojawiła się w sieci na początku września 2019 roku. Wówczas wszyscy byli przekonani, że autorka 365 dni, a także dwóch innych bestsellerowych powieści Ten dzień oraz Kolejne 365 dni, stanęła na ślubnym kobiercu. Szybko okazało się, że był to kadr z filmu 365 dni w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa, gdzie bohaterka grana przez Lipińską bierze ślub, a na ceremonii pojawia się dwójka głównych bohaterów – Laura grana przez Annę-Marię Sieklucką oraz Massimo, czyli Michele Morrone. Z kolei Aleksander Milwiw-Baron kilka miesięcy temu spotykał się z Julią Wieniawą, a wcześniej był chłopakiem aktorki Oli Szwed, Katarzyny Grabowskiej, której oświadczył się na początku 2014 roku, a także Czariny Russel, członkini zespołu Hansa Zimmera. Co ciekawe, jej również się oświadczył. Oprócz tego plotkowano także o jego romansie z Edytą Górniak, Patricią Kazadi i Joanną Opozdą.

Karolina Pisarek opowiedziała o związku ze starszym mężczyzną. Jak czuje się u boku Jaime'go Camary? >>>