Karolina Pisarek znowu jest zakochana! Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu modelka rozstała się z Danielem Kenji Matsunagą – filipińskim celebrytą. Jak sama przyznała, mieli różne priorytety i odmienne wizje wspólnej przyszłości. Karolina Pisarek odnalazła szczęście u boku Jaimego Camary, czyli byłego kierowcy wyścigowego z Brazylii. Fani uczestniczki Top Model szybko zauważyli, że zakochanych dzieli spora różnica wieku. Jaime Camara ma bowiem 40 lat, natomiast Karolina Pisarek będzie w tym roku obchodzić 23. urodziny. Czy różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą? Jak wygląda ich codzienność?

Karolina Pisarek opowiedziała o związku ze starszym mężczyzną. Jak czuje się u boku Jaimego Camary?

Karolina Pisarek opowiedziała o związku z Jaimem Camarą w wywiadzie dla Wideoportal.TV.Modelka zdradziła, że 40-latek daje jej poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Dużo podróżuje, ciężko pracuje, a tym samym jest nieco dojrzalsza od swoich rówieśników. Dzięki temu Karolina Pisarek i Jaime Camara dobrze się dogadują. Uczestniczka Top Model bardzo docenia fakt, że może odpocząć u boku swojego partnera i cieszyć się zwykłą codziennością, np. pijąc herbatę czy oglądając film. W jej życiu dużo się dzieje, dlatego takie – spokojne, niezobowiązujące chwilę to pewnego rodzaju luksus.

Uczestniczka 5. edycji Top Model zdradziła także, jak poznała Jaime'go Camarę. Okazuje się, że najpierw poznała Lucę, czyli 11-letniego syna swojego obecnego partnera. Karolina Pisarek przyznaje, że bardzo zaprzyjaźniła się z chłopcem (łączą ich kumpelskie relacje). Chwilę później poznała tatę Luci. Wiele wskazuje na to, że modelkę i byłego kierowcę wyścigowego połączyło wyjątkowe uczucie.

Oto ulubiony zegarek influencerek! Ten model noszą m.in. Valentina Ferragni, Karolina Pisarek i Caroline Daur