Cały kraj usłyszał o Dawidzie Woskanianie dzięki Top Model 8. Jego historia poruszyła jurorów, a następnie widzów największego modowego show w Polsce. 21-latek cierpi na zespół Tourette'a, który charakteryzuje się częstymi tikami głosowymi oraz ruchowymi. Jednak choroba nie przeszkodziła mu w wejściu na szczyt. Dawid Woskanian w pełnym skupieniu wykonywał postawione przed nim zadania, dotarł do finału, a następnie (decyzją jury i telewidzów) zwyciężył. Udział w programie otworzył mu drzwi do świata show-biznesu. Teraz jego życiem zawodowym, jak również prywatnym interesują się setki tysięcy fanów. Poczynania młodego modela śledzą m.in. na Instagramie. Nic dziwnego! Dawid Woskanian często publikuje zdjęcia i wideo na popularnej platformie. Tym razem podzielił się z fanami radosną nowiną – jest zakochany!

Dawid Woskanian ma nową dziewczynę! Z kim spotyka się zwycięzca Top Model 8?

Dawid Woskanian ma nową dziewczynę! Zdjęcie, które opublikował na Instagramie, nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości (znajdziecie je w naszej galerii – na górze strony). Zwycięzca Top Model spotyka się z piękną blondynką – Weroniką. Wszystko wskazuje na to, że 20-latka nie jest fanką mediów społecznościowych. Na jej profilu znajduje się tylko jedno zdjęcie. Zostało ono opublikowane w kwietniu 2019 roku. Co ciekawe, Dawid Woskanian skomentował zdjęcie swojej dziewczyny tuż po tym, jak zostało ono opublikowane. Czy to znaczy, że spotykają się od dawna? Bardzo możliwe! Na razie Dawid Woskanian nie zdradza szczegółów dotyczących swojego związku. Zakochanym życzymy wszystkiego dobrego!

Top Model 8: Dawid Woskanian. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o zwycięzcy Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>