Wygląda na to, że polski show-biznes doczekał się nowej gorącej pary. Blanka Lipińska i Aleksander Milwiw, czyli Baron są razem. Jeszcze do niedawna krążyły na ten temat plotki, które ostatecznie potwierdziła magazynowi Flesz autorka bestsellerowej powieści 365 dni. - Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się wyznała. Oprócz tego Flesz jako pierwszy opublikował również wspólne zdjęcia Blanki i Barona podczas ich pobytu nad morzem, a także doniósł, że ta dwójka spotyka się już kilka tygodni, ale do tej pory udawało im się utrzymać tę znajomość tylko dla siebie.

Chwilę po wspomnianej wyżej publikacji Blanka Lipińska postanowiła zaprezentować nowego ukochanego na swoim Instagramie, gdzie jest bardzo aktywna. Kto ją obserwuje, wie, że chętnie nagrywa Instagram Stories i rozmawia ze swoimi followersami. Dzisiaj czeka na ich komentarze odnośnie selfie zrobionego w windzie, właśnie z Baronem. „A teraz płoń internecie” napisała Blanka, jakby na zachętę. Ich premierowe wspólne ujęcie w mediach społecznościowych możecie zobaczyć w naszej GALERII

Blanka Lipińska i Baron są razem! Z kim spotykali się wcześniej?

Blanka Lipińska jeszcze pół roku związana była z Maciejem Buzałą. Sporo szumu narobiła publikacją, jaka pojawiła się w sieci na początku września 2019 roku. Wówczas wszyscy byli przekonani, że autorka 365 dni, a także dwóch innych bestsellerowych powieści Ten dzień oraz Kolejne 365 dni, stanęła na ślubnym kobiercu. Szybko okazało się, że był to kadr z filmu 365 dni w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa, gdzie bohaterka grana przez Lipińską bierze ślub, a na ceremonii pojawia się dwójka głównych bohaterów – Laura grana przez Annę-Marię Sieklucką oraz Massimo, czyli Michele Morrone. Z kolei Aleksander Milwiw-Baron, członek zespołu Afromental i juror programów The Voice of Poland i The Voice of Poland Kids, kilka miesięcy temu spotykał się z Julią Wieniawą, a wcześniejbył chłopakiem aktorki Oli Szwed, Katarzyny Grabowskiej, której oświadczył się na początku 2014 roku, a także Czariny Russel, członkini zespołu Hansa Zimmera. Co ciekawe, jej również się oświadczył. Oprócz tego plotkowano także o jego romansie z Edytą Górniak, Patricią Kazadi i Joanną Opozdą.

Blanka Lipińska odpowiedziała na obraźliwy komentarz fotoreportera. Tak powinna reagować każda z nas >>>