Aleksander Milwiw-Baron powoli wyrasta na naczelnego amanta polskiego show-biznesu. Członek zespołu Afromental i juror programów „The Voice of Poland” i „The Voice Kids” w przeszłości spotykał się m.in. z Joanną Opozdą, Aleksandrą Szwed i Julią Wieniawą. Tabloidy i serwisy plotkarskie posądzały go także o romanse z Patricią Kazadi i Edytą Górniak. To jednak nie wszystko. Nie jest tajemnicą, że Baron był już również dwukrotnie zaręczony – najpierw z Katarzyną Grabowską, a następnie z pochodzącą z Londynu wokalistką Czariną Russel. Z żadną z nich ostatecznie jednak nie stanął na ślubnym kobiercu. Wszystko wskazuje na to, że do listy kobiet, które zwróciły szczególną uwagę na popularnego gitarzystę dołączyła ostatnio kolejna celebrytka. Mowa o Sandrze Kubickiej.

Baron i Sandra Kubicka są razem?

Jakiś czas temu Sandra Kubicka ujawniła, że znów jest szczęśliwie zakochana. Choć modelka nie ukrywa, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna, to na razie nie chciała jednak zdradzać, o kogo dokładnie chodzi. 

Jest to mężczyzna, który jest najbardziej kompatybilny ze mną. Nigdy wcześniej z nikim nie byłam tak kompatybilna. Po prostu jak o nim myślę, to chce mi się płakać ze szczęścia - wyznała w sierpniu tego roku w rozmowie z dziennikarzem „Faktu”.

Temat  życia uczuciowego Sandry Kubickiej powrócił w mediach pod koniec września, gdy jeden z serwisów plotkarskich ogłosił, że nowym chłopakiem 26-latki jest właśnie Baron.

Blanka Lipińska o związku Barona i Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka i Baron do tej pory nie potwierdzili doniesień na temat charakteru swojej relacji Co ciekawe, zrobiła to za nich... jedna z byłych partnerek muzyka, Blanka Lipińska. Autorka bestsellerowych powieści erotycznych, które obecnie przenoszone są na ekran, podczas ostatniego wywiadu została zapytana o najnowszy związek swojego eks. Twórczyni książek z serii „365 dni” potwierdziła, że wiedziała o romansie Barona i Sandry Kubickiej już od dłuższego czasu.

Pewnie, że wiedziałam! - oznajmiła Blanka w rozmowie z reporterem serwisu Pomponik.pl. - Ale co mnie to obchodzi? Tam jest Baron i Sandra. Czy tam jest gdzieś Blanka Lipińska? Nope - dodała.

Blanka zdradziła przy okazji, że nie zna się z Sandrą Kubicką i temat modelki ani razu nie przewinął się w czasie, gdy była jeszcze w związku z członkiem Afromental.

Myślicie, że Baron i Sandra Kubicka zdecydują się w końcu sami opowiedzieć o łączącym ich uczuciu?

 

Zobacz także: