Sandra Kubicka przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że jest bardzo zakochana. Zdradziła kilka szczegółów na temat nowego związku, a także mężczyzny, któremu udało się skraść jej serce. Rozmowa ujrzała światło dzienne jeszcze podczas tegorocznych wakacji, ale teraz znowu zrobiło się o niej głośno. A to ze względu na informacje, które na początku tego tygodnia opublikował serwis „Pudelek". Według informatora / informatorki tabloidu, popularna modelka spotyka się z Baronem. Czy między nimi rzeczywiście jest coś więcej?

Sandra Kubicka potwierdziła, że jest zakochana!

Pod koniec sierpnia tego roku Sandra Kubicka udzieliła szczerego wywiadu portalowi „Jastrząb Post", w którym przyznała, że jest bardzo zakochana i szczęśliwa. Jednak ze względu na swoje doświadczenia w miłości (przypomnijmy, że gwiazda modelingu ma za sobą dwa medialne związki oraz głośne rozstania) nie chce zdradzać tożsamości swojego partnera. Przynajmniej na razie. Gdy reporterka wspomnianego już serwisu spytała, czy chodzi o Barona, Sandra Kubicka zaprzeczyła. Jak sama przyznała, znają się z muzykiem od kilku lat. Jej zdaniem Aleksander Milwiw-Baron jest cudownym mężczyzną. Co więcej, dodała, że nie chce mówić, kim jest jej ukochany. Dlaczego? Okazuje się, że modelce zależy na tym, by związek pozostał w sferze prywatnej. 

„Chcę się nacieszyć nim póki mogę, a nie pokazywać go na ściankach, mediach itd. Chce się nacieszyć naszą prywatnością jak najdłużej mogę” – przyznała Sandra Kubicka w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. 

W dalszej części tego samego wywiadu Sandra Kubicka przyznała, że bardzo docenia drobne gesty. Poza tym cieszy się, że jej obecny parter jest zainteresowany tym, jak pomóc modelce w walce z PCOS. Jak się okazuje, to pierwsza osoba w jej życiu, który zainteresował się w ten sposób tym tematem.  

Sandra Kubicka i Baron są razem?

Mimo tego, co powiedziała modelka w rozmowie z serwisem „Jastrząb Post", w mediach pojawiły się ostatnio informacje, według których spotyka się z Baronem. Według informatora / informatorki „Pudelka", są razem od dłuższego czasu. To muzykowi ma szczególnie zależeć na prywatności. Bardzo dba o to, by nie zostali przyłapani przez paparazzi. 

Czy między Sandrą Kubicką i Baronem rzeczywiście jest coś więcej? Jak dotąd główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali medialnych doniesień. W związku z tym pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne oświadczenie pary.