Każdy, kto obserwuje Blankę Lipińską w mediach społecznościowych, wie, że autorka bestsellerowych erotyków ma zwyczaju zdawać relacje ze swoim częstych podróży. Twórczyni kontrowersyjnych książek z serii 365 dni znana jest z tego, żzawsze otwarcie mówi nie tylko o zaletach danej destynacji, ale także o wszystkim tym, co rozmija się z jej potrzebami i oczekiwaniami. Tym sposobem wszyscy dowiedzieli się teraz, co tak naprawdę Blanka myśli o Włoszech. Opinia celebrytki jest miażdżąca.

Blanka Lipińska narzeka na Włochy

Blanka Lipińska ostatnio po raz kolejny wybrała się do Italii w celach zawodowych – kręcone tam były sceny do produkowanych przez Netflix ekranizacji jej dwóch kolejnych powieści. Autorka Tego dnia i Kolejnych 365 dni dawno nie ucieszyła się tak mocno z powodu powrotu do Polski. Okazało się, że 35-latka wręcz nie znosi słonecznej ojczyzny pizzy, spaghetti i ravioli.

Dzień dobry, kochani. To będzie piękny dzień. Zbliżamy się do powrotu do kraju i jestem za to cholernie wdzięczna, bo nienawidzę Włoch, niestety nienawidzę Włoch dosłownie za wszystko - wyznała na instastory.

Blance szczególnie nie przypadły do gustu zwyczaje panujące we włoskich restauracjach oraz jakość usług hotelarskich.

Czas oczekiwania jest cztery razy dłuższy, niż powinien, hotele mają o połowę niższy standard, niż powinny. To jest po prostu złe - oceniła.

Jakieś plusy? Pisarka wymienia tutaj jedynie wino oraz... włoską część obsady swoich filmów.

Jedyną dobrą rzeczą w tym kraju jest wino i moi przystojni aktorzy. To wszystko, co mam. Mam nadzieję, że nigdy więcej tu nie wrócę. Życzę wam pięknego dnia - zakończyła swój wywód.

Zobacz także:

Michele Morrone reaguje na słowa Blanki Lipińskiej o Włoszech

Wyjątkowo nieprzychylne słowa Blanki Lipińskiej na temat Włoch szybko dotarły do jej przyjaciela z planu 365 dni, Michele Morrone. Odtwórca roli Don Massimo Torricellego kompletnie odciął się od od jej opinii.

Chcę tylko powiedzieć jedno: nie utożsamiam się z tym, co Blanka powiedziała o Włoszech - napisał w niedzielę na instastory.

Kocham mój kraj i moich ludzi, tak samo jak kocham resztę świata. Nie chcę być kojarzony z tymi bzdurami, które Blanka Lipińska powiedziała o moim kraju. Dziękuję wam. Kocham was. Mik - dodał.

Myślicie, że Blanka Lipińska odpowie swojemu ulubionemu aktorowi?