Blanka Stojkow była jedną z bohaterek drugiego odcinka 10. edycji Top Model. 22-latka ze Szczecina, w której żyłach płynie polsko-bułgarska krew, zachwyciła jury nie tylko swoją nieprzeciętną urodą, ale przede wszystkim ogromną charyzmą i niespożytymi pokładami energii. Podczas castingu Kasia Sokołowska stwierdziła nawet, że dziewczyna być może bardziej niż do modelingu, nadaje się raczej do robienia show na scenie. Wszystko wskazuje na to, że znana i ceniona w branży reżyserka pokazów mody miało sporo racji...

Blanka  Stajkow przedstawia debiutancki singiel

Dokładnie w dniu emisji odcinka Top Model ze swoim udziałem Blanka opublikowała w sieci swój debiutancki singiel. Pierwszy autorski utwór aspirującej piosenkarki i modelki został zainspirowany prawdziwą historią.

„Better” to ulga po rozstaniu. To olśnienie: Teraz jest mi lepiej, mogę być traktowana lepiej - mówi Blanka.

Wraz z singlem, którego można posłuchać już we wszystkich najpopularniejszych serwisach cyfrowych z muzyką, na kanale Blanki w serwisie YouTube ukazał się oficjalny teledysk. Wideoklip został nakręcony na malowniczym Mykonos.

Gwiazdy kibicują Blance z „Top Model 10”

Wśród osób, które mocno trzymają kciuki za uczestniczkę dziesiątego sezonu Top Model nie brakuje gwiazd. Profil Blanki na Instagramie obserwują już m.in. Ewa Chodakowska i Weronika Rosati. Ogromne wsparcie okazuje jej także finalistka czwartej edycji Top Model, Marta Sędzicka.

Teledysk Blanki do Better możecie obejrzeć w całości już teraz poniżej. Wróżycie jej karierę w show-biznesie?