Bogusława Brzezińska, znana znacznie lepiej jako Bibi, to atrakcyjna i przebojowa Ślązaczka, która zyskała popularność za sprawą udziału w trzecim sezonie randkowego show telewizyjnej Siódemki, Hotel Paradise. W programie wyznała, że jej ideał mężczyzny to wysoki i muskularny Herkules o ciemnej karnacji. Wymarzony partner Bogusi powinien być także opiekuńczy, męski, pracowity, chodzić na siłownię, uprawiać sztuki walki i mieć ucho do dobrej muzyki. Bibi przyznaje otwarcie, że odstraszają ją tzw. playboye i mężczyźni bez pasji. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym zajmuje się na co dzień? Jakie są jej największe pasje? Sprawdźcie już teraz, co wiemy o jej życiu prywatnym i zawodowym.

Bibi z Hotel Paradise - wiek, pochodzenie

Bogusia to jedna z najmłodszych uczestniczek wiosennej odsłony programu Hotel Paradise - ma dopiero 20 lat. Pochodzi z Lublińca, czyli jednego z najstarszych miast Śląska.

Bibi z Hotel Paradise - wykształcenie, praca, zainteresowania

Po maturze Bogusia zdecydowała się kontynuować naukę na uczelni wyższej - studiuje zaocznie wzornictwo, projektowanie ubioru i biżuterii w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Na co dzień prowadzi także własny butik, w którym sprzedaje między innymi ubrania własnego projektu.

Bibi to artystyczna dusza. Uwielbia malować obrazy i śpiewać. Marzy o karierze w branży muzycznej, dlatego uczęszcza na zajęcia wokalne. Dużo radości i satysfakcji sprawia jej również aktywność fizyczna. O formę dba pływając, grając w tenisa, siatkówkę, tańcząc i chodząc na siłownię. Bardzo kocha zwierzęta - jej suczka Zara jest prawdziwym oczkiem w jej głowie.

Nie jest tajemnicą, że w przeszłości Bibi próbowała swoich sił w konkursach piękności. Została nawet Miss Auto Show 2019 i dotarła do półfinału Miss Dolnego Śląska 2020.

Bibi z Hotel Paradise - Instagram

Udział w programie sprawił, że Bogusia niemal z dnia na dzień stała się celebrytką i gwiazdą mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie (@bibi.hotelparadise3) obserwuje na ten moment już przeszło 200 tysięcy użytkowników serwisu.