Simon Price to bez wątpienia prawdziwa dusza towarzystwa. Z jego twarzy nigdy nie schodzi amerykański uśmiech. Nie ukrywa, że chciałby być nieco poważniejszy, ale zwyczajnie nie jest w stanie nic zrobić z tym, że zawsze trzymają się go żarty. Jak twierdzi, ma nosa do ludzi. W życiu często kieruje się wrodzoną intuicją, która podobno rzadko go zawodzi jeśli chodzi o intencje osób, które spotyka na swojej drodze. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym zajmuje się na co dzień i jak zarabia na życie? Oto garść najważniejszych informacji o jednym z najpopularniejszych uczestników trzeciego sezonu Hotel Paradise.

Simon Price - wiek, pochodzenie, rodzina

W wieku zaledwie ośmiu lat Simon na stałe przeprowadził się z Polski do Stanów Zjednoczonych. Jego nowym domem została Kalifornia. Obecnie mieszka w niewielkim mieście Laguna Hills, leżącym około 80 kilometrów na południowy wschód od Los Angeles. Najwyższą wartością jest dla niego rodzina. Szczerze przyznaje, że kobietą jego życia jest jego ukochana mama.

Bardzo ją kocham. Jesteśmy bardzo blisko - wyznał.

Zanim wziął udział w Hotel Paradise był singlem od prawie trzech lat. Simon liczył na to, że w programie uda mu się poznać dziewczynę, z którą będzie mógł stworzyć poważny związek i zabrać ją ze sobą do USA.

Może wreszcie mama będzie zadowolona, że ma synową Polkę - mówił.

Zakochany był tylko raz, ale zerwał z dziewczyną, by móc jeszcze poszaleć. Jego ideał to wysoka brunetka, inteligentna i spokojna, ale z drugiej strony taka, która potrafiłaby go poskromić. Nie lubi kobiet zarozumiałych, sztucznych i zakłamanych.

Nie jest tajemnicą, że podczas pobytu na gorącym Zanzibarze Simon zbliżył się mocno do Bogusi Brzezińskiej. Myślicie, że Bibi to właśnie ta jedyna?

Zobacz także:

Simon Price - zainteresowania, praca

Simon jest agentem nieruchomości i kocha swoją pracę.

Sprzedaję duże, piękne domy warte parę milionów - chwalił się.

To jednak nie wszystko. Marzy też o byciu didżejem. Do tego pisze wiersze, bajki i piosenki w języku angielskim. Jego wielka pasja to muzyka - lubi sobie pośpiewać. Uwielbia dubstep i disco polo. Plan na przyszłość? Całkiem niezły - zostać milionerem. A wtedy, w pierwszej kolejności kupiłby dom i samochód dla swojej mamy oraz otworzyłby fundację do walki z rakiem.

Simon Price - Instagram

Dzięki udziałowi w randkowym show TVN 7 Simon zyskał rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie (@simonprice_hotelparadise3) obserwuje już 180 tysięcy użytkowników serwisu. Znajdziecie tam nie tylko jego zdjęcia z planu programu, ale także m.in. jego fotografie z bliskimi i rodziną.