Jeśli po seansie „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze” wydawało wam się, że to już koniec opowieści o miłosnych perypetiach Lary Jean (w tej roli Lana Condor) i Petera (Noah Centineo), to… w zasadzie mieliście rację. Twórcy filmowej serii na motywach bestellerowych powieści autorstwa Jenny Han nie mają bowiem zamiaru – przynajmniej na razie – na siłę kontynuować tej historii. To jednak wcale nie oznacza, że żegnamy się ze wszystkimi postaciami znanymi z hitu Netflixa.

Powstanie serial z bohaterką „Do wszystkich chłopców, których kochałam”

Lider branży streamingowej ogłosił oficjalnie, że zamówił serial, którego główną bohaterką będzie... młodsza siostra Lary Jean, czyli uwielbiana przez wszystkich Kitty! W rolę najmłodszej z sióstr Covey, tak samo jak w filmach, wcieli się młoda kanadyjska aktorka, Anna Cathcart.

Łapcie kaski, dzieciaki, to będzie dzika przejażdżka - napisała 18-latka z Vancouver na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, gdzie obserwują ją już przeszło trzy miliony użytkowników serwisu.

O serialu na temat Katherine Song-Covey, bo tak właściwie brzmi pełne imię i nazwisko Kitty, na razie wiadomo stosunkowo niewiele.

Kitty myśli, że wie wszystko o miłości, ale kiedy przemierza pół świata, by ponownie spotkać się ze swoim chłopakiem, z którym jest w związku na odległość, szybko uświadamia sobie, że związki są o wiele bardziej skomplikowane, gdy chodzi o twoje własne serce - czytamy w udostępnionym przez scenarzystów zalążku fabuły.

Wiadomo, że produkcja Netflixa będzie nosiła tytuł „Xo, Kitty”. Potwierdzono już także, że w planach jest nakręcenie dziesięciu odcinków.