Wczoraj na platformie Netflix pojawiła się trzecia część Do wszystkich chłopców, których kochałam, czyli jednej z najpopularniejszych obecnie komedii romantycznych. Fanki oraz fani są zachwyceni. Wiele osób przyznaje, że film Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze jest dużo lepszy od Do wszystkich chłopców: PS Wciąż cię kocham, który miał swoją premierę około rok temu. Historia miłosna Lary Jean Covey i Petera Kavinsky’ego powoli dobiega końca. Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze jest bowiem ostatnią częścią serii. Pragniemy jednak uspokoić wszystkie miłośniczki, jak również miłośników twórczości Jenny Han. Kilka dni temu portal Variety poinformował, że powstanie serial na podstawie innej powieści amerykańskiej autorki, a mianowicie Tego lata stałam się piękna. Oto wszystko, co wiemy na temat nowej produkcji.

Powstanie serial na podstawie kolejnej powieści Jenny Han!

Jak czytamy na portalu Variety, Amazon Studios stworzy ośmioodcinkowy serial na podstawie powieści Tego lata stałam się piękna. Jenny Han przygotowała już pilotaż produkcji. Co więcej, będzie pełnić funkcję producentki wykonawczej oraz co-showrunnerki. Za produkcję odpowiadać będą również Gabrielle Stanton, Karen Rosenfelt, Paul Lee, Nne Ebong i Hope Hartman. Niestety na razie nie ujawniono, kto zagra w serialu, a także na kiedy zaplanowano jego premierę. 

Jenny Han przyznała w rozmowie z amerykańskim serwisem, że nie może się doczekać opowiedzenia historii Belly (głównej bohaterki wspomnianej już powieści) na nowo. Jak się okazuje, Tego lata stałam się piekna zajmuje szczególne miejsce w sercu pisarki. Czego dotyczy? To przejmująca i dość nieoczywista historia miłosna Belly oraz dwóch braci – Justina i Conrada. To także opowieść o dorastaniu, sile kobiecej przyjaźni, a także o relacjach, jakie łączą matki z ich dziećmi. Myślisz, że Tego lata stałam się piękna powtórzy sukces Do wszystkich chłopców, których kochałam?

Powieść Tego lata stałam się piękna zadebiutowała na amerykańskim rynku wydawniczym w 2009 roku. Z kolei rok i dwa lata później Jenny Han wydała kolejne części książki.