Od premiery filmu zrealizowanego na podstawie bestsellerowej powieści Jenny Han – Do wszystkich chłopców, których kochałam niebawem miną trzy lata, a od 2. części, czyli Do wszystkich chłopców: PS Wciąż cię kocham – rok. Cała historia kręci się wokół Lary Jean Covey (w tej roli Lana Condor), która napisała listy miłosne do kilku chłopaków. Pewnego dnia jej młodsza siostra Kitty (Anna Cathart) postanawia wysłać je do konkretnych adresatów, w tym m.in. do sąsiada Lary Josha Sandersona (Israel Broussard), czyli chłopaka siostry Lary – Margot (Janel Parrish), a także do Petera Kavinsky’ego (Noah Centineo). I tak zaczyna się udawany związek Lary Jean i Petera, który jednak przeradza się w prawdziwe uczucie. Z kolei w 2. części na horyzoncie pojawia się kolejny z adresatów miłosnych listów Lary, John Ambrose McClaren. W premierowym obrazie grał go Jordan Burtchett, a w kontynuacji zastąpił go jego imiennik – Jordan Fisher. 

Noah Centineo zdobył się na szczere wyznanie. Aktor był uzależniony od narkotyków >>>

Do wszystkich chłopców, których kochałam – 3 część. Czy powstanie i kiedy premiera?

Już od jakiegoś czasu nie było żadną tajemnicą, że Netflix planuje także 3. część. Co więcej, obsada filmu na czele z Laną Condor i Noah Centineo potwierdziła, że pracowali oni jednocześnie na planie 2. i 3. części, a ta ostatnia będzie zatytułowana Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze, Lara Jean. Kiedy planowana jest premiera? Tak jak od początku podejrzewaliśmy, ponownie będzie to tegoroczny okres okołowalentynkowy, a dokładnie 12 luty 2021

Noah Centineo - kim jest i dlaczego dziewczyny na całym świecie oszalały na jego punkcie? >>>

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze! – o czym jest trzecia i ostatnia część kultowej serii?

W trzeciej części serii Netflixa, czyli Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze, do której zwiastun jest już do obejrzenia w sieci, Lara Jean Covey (Lana Condor) przygotowuje się do zakończenia nauki w liceum i wkroczenia w dorosłość. Dwie przełomowe podróże zmieniają jej wyobrażenia o tym, jak będzie wyglądać życie z rodziną, przyjaciółmi i Peterem (Noah Centineo) po ukończeniu szkoły.  

Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Michael Fimognari, zaś scenariusz na podstawie powieści Jenny Han przygotowała Katie Lovejoy. A na ekranie oprócz Lany Condor i Noah Centineo pojawią się także Janel Parrish (Margot), Anna Cathcart (Kitty), Ross Butler (Trevor), Madeleine Arthur (Chris), Sarayu Blue (Trina Rothschild) i John Corbett (ojciec Lary, doktor Covey). 

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham. Wywiad z obsadą tylko u nas! >>>

Zobacz także: