Rok 2018 był dla Borysa Szyca pełen sukcesów zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Aktor zagrał rolę w docenianym na całym świecie filmie Pawła Pawlikowskiego Zimna Wojna, nagrodzonym niedawno europejskimi Oscarami, czyli statuetkami 31. Europejskich Nagród Filmowych. Produkcja znalazła się również na shortliście do Nagród Akademii Filmowej, a więc ma szanse na zdobycie najważniejszego wyróżnienia. Szyc ruszył także z innym projektem i uruchomił platformę TheMuBa, oferującą spektakle teatralne i koncerty w wersji live. Poza tym, w pierwszy dzień nowego roku podzielił się z fanami radosną nowiną! Okazuje się, że pod koniec 2018 roku Borys Szyc zaręczył się!

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Zobaczcie, jak wygląda >>>

Borys Szyc oświadczył się Justynie Nałgowskiej

Po 5 latach związku aktor postanowił poprosić o rękę swoją partnerkę, Justynę Nałgowską. Para poznała się ponad 10 lat temu na planie Teatru Telewizji. Związali się wtedy, ale na krótko. Jednak później zeszli się ponownie i od 5 lat są w szczęśliwym związku, co często podkreślają. Obydwoje opublikowali 1 stycznia zdjęcia z zaręczyn, a Justyna pochwaliła się pięknym pierścionkiem. Napisali również wzruszające posty. Borys Szyc podziękował swojej narzeczonej za to, że jest. Natomiast ona wyznała, że od jakiegoś czasu wiedziała, że chce spędzić aktorem swoje życie i z wielką radością zostanie jego żoną: 

Parę dni temu, jeszcze w 2018 roku, ten fantastyczny mężczyzna zapytał mnie czy zostanę jego żoną...! Te 5 lat, które razem przeżyliśmy dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam TAK! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną! Dzielę się tym z Wami dopiero w nowym roku, chcąc życzyć Wam jedynie zdrowia i miłości. Od paru lat mam wrażenie, że nic innego nie jest ważniejsze.

Zobaczcie poniżej zdjęcia z zaręczyn Borysa Szyca i Justyny Nałgowskiej. Gratulujemy!