Lady Kitty Spencer wyszła za mąż! Modelka i arystokratka, a prywatnie najstarsza córka Charlesa Spencera, czyli rodzonego brata księżnej Diany, poślubiła bajecznie bogatego potentata modowego, Michaela Lewisa. Jak donoszą brytyjskie media, okazała ceremonia miała miejsce w sobotę 24 lipca w słynnej Villa Aldobrandini we włoskim Frascati. Panna młoda miała na sobie olśniewającą, szytą na miarę suknię z metką włoskiego luksusowego domu mody Dolce & Gabbana. Biała kreacja z misternej koronki inspirowana była strojami z epoki wiktoriańskiej.

Bratanica księżnej Diany wzięła ślub – na weselu plejada gwiazd i... Polak!

Ślub 30-letniej Kitty Spencer i starszego od niej o 32 lata wybranka ściągnął do wielkiego ogrodu papieskiego pod Rzymem tłum znamienitych gości. Na hucznym weselu bawili się m.in. wokalistka Ellie Goulding, wicehrabina Emma Weymouth, znana z przeboju Mama Do (uh oh, uh oh) piosenkarka Pixie Lott i narzeczony, model Olivier Ceshire, żona brytyjskiego aktora Idrisa Elby, Sabrina Elba, projektantka mody Jade Holland Cooper, holenderska modelka Marpessa Hennink, biznesmen Simon Huck, aktor Mark Francis Vandelli, matka Elona Muska, modelka i dietetyczka Maye Musk i fotograf German Larkin.

Co ciekawe, na wystawnej uroczystości nie zabrakło polskiego akcentu. Jak udało nam się ustalić, rozpoczęcie nowej drogi życiowej z młodą parą świętował też Piotr Krzymowski, czyli mieszkający na stałe w Londynie artysta i związany z branżą fashion biznesmen, o którym zrobiło się ostatnio głośno w mediach za sprawą wystawy o nazwie Major Incident. Autor instalacji stworzonej z pandemicznych śmieci, które zebrał z londyńskich ulic, pochwalił się uczestnictwem w imprezie na swoich ogólnodostępnych profilach w mediach społecznościowych.

Następne zdjęcie będzie z tobą, Kitty Spencer - czytamy pod zamieszczoną na Instagramie fotografią Polaka z patio pięciogwiazdkowego hotelu De Russie w Rzymie.

Kim jest Michael Lewis – świeżo upieczony mąż Kitty Spencer?

Kitty Spencer ogłosiła swoje zaręczyny z Michaelem Lewisem w styczniu 2020 roku. Urodzony w Republice Południowej Afryki biznesmen ma dyplom magistra uzyskany na Uniwersytecie Kapsztadzkim. To jednak nie gruntowne wykształcenie ułatwiło mu start w dorosłe życie.

Świeżo upieczony mąż rzeczniczki włoskiej marki biżuterii BVLGARI pochodzi bowiem z bardzo zamożnej rodziny. W latach 30. jego dziadek Meyer Lewis założył sieć sprzedaży mebli Lewis, a w latach 80. jego ojciec Stanley Lewis nabył pakiet kontrolny w Foschini Group, czyli giganta rynku odzieżowego. Od 2015 Michael roku jest prezesem firmy. 

W latach 80. Lewis przeprowadził się do Londynu. Po raz pierwszy na ślubnym kobiercu stanął w 1985 roku. Z Żydówką o imieniu Leola doczekał się trójki dzieci. Dla Kitty jest to z kolei pierwsze małżeństwo.

Zobacz pierwsze zdjęcie Lady Kitty Spencer w zjawiskowej sukni ślubnej Dolce & Gabbana już teraz w naszej GALERII.

Zobacz także: