Na początku ubiegłego roku Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że opuszczają brytyjski dwór. Ich decyzja wciąż budzi wiele emocji wśród fanów / fanek, jak również przeciwników / przeciwniczek rodziny królewskiej. Na jaw wychodzą bowiem nowe fakty, dzięki którym dowiadujemy się, dlaczego Sussexowie zdecydowali się na taki krok. Meghan Markle przyznała w rozmowie z Oprah Winfrey, że miała myśli samobójcze, ale (niestety) nie otrzymała należytej pomocy, poza tym nie mogła liczyć na wsparcie royal family, gdy dotknęła ją fala hejtu. Już niebawem ich historia zostanie przeniesiona na wielki ekran. Powstanie film o „wyjściu” Meghan Markle i księcia Harry’ego z rodziny królewskiej. Co już wiemy o Harry & Meghan: Escaping the Palace

Powstanie film o odejściu Meghan Markle i księcia Harry’ego z rodziny królewskiej

Jak poinformowały zagraniczne media, na czele z Glamour USA powstanie film inspirowany decyzją, którą na początku 2020 roku podjęli Meghan Markle i książę Harry. Produkcja ma pokazać, co wydarzyło się w pałacu, a tym samym: co skłoniło księżną i księcia Sussex do opuszczenia brytyjskiego dworu. Co więcej, dowiemy się, jakie relacje łączą księcia Harry’ego z księciem Williamem, z ich ojcem – księciem Karolem, a także Meghan Markle z Kate Middleton. 

Warto jednak zaznaczyć, że Harry & Meghan: Escaping the Palace będzie filmem fabularnym i jedynie inspirowanym historią Meghan Markle oraz księcia Harry’ego. Produkcją zajmie się Lifetime. Podobnie jak w przypadku poprzednich filmów o Sussexach, czyli Harry & Meghan: A Royal Romance i Harry & Meghan: Becoming Royal za reżyserię odpowiada Menhaj Huda. Kto w nim wystąpi? Wiemy! 

Harry & Meghan: Escaping the Palace – obsada 

Wiemy już, kto wystąpi w filmie Harry & Meghan: Escaping the Palace. Jak poinformował Lifetime, w postać Meghan Markle wcieli się Sydney Morton, którą możesz kojarzyć m.in. z filmu Praktykant z Anne Hathaway i Robertem De Niro. Natomiast księcia Harry’ego zagra Jordan Dean. Jak poradzą sobie w rolach księżnej i księcia Sussex? O tym przekonamy się już niebawem. Na ekranie pojawią się także Bonnie Soper, Jordan Whalen, Maggie Sullivun i Laura Mitchell, którym przypadły role pozostałych członków oraz członkiń rodziny królewskiej.  

Harry & Meghan: Escaping the Palace – zwiastun

Do sieci trafił właśnie zwiastun Harry & Meghan: Escaping the Palace, czyli trzeciego już filmu o Sussexach produkcji Lifetime. Widzimy w nim nie tylko głównych bohaterów, ale również innych członków i członkinie rodziny królewskiej – królową Elżbietę II, księżną Kate oraz księcia Williama, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami na temat swojego życia, a także obowiązków wynikających z ich pochodzenia. Co ciekawe, w trwającym około 30 sekund filmie pojawia się też księżna Diana. Wideo możecie zobaczyć poniżej. 

 

Harry & Meghan: Escaping the Palace – data premiery

Kiedy odbędzie się premiera filmu Harry & Meghan: Escaping the Palace? Informacje na ten temat nie zostały jeszcze ujawnione. Prawdopodobnie poznamy konkretną datę, gdy prace nad produkcją będą na bardziej zaawansowanym poziomie. 

Zobacz także: