Na początku ubiegłego roku Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że opuszczają brytyjski dwór. Ich decyzja wciąż budzi wiele emocji wśród fanów / fanek, jak również przeciwników / przeciwniczek rodziny królewskiej. Na jaw wychodzą bowiem nowe fakty, dzięki którym dowiadujemy się, dlaczego Sussexowie zdecydowali się na taki krok. Meghan Markle przyznała w rozmowie z Oprah Winfrey, że miała myśli samobójcze, ale (niestety) nie otrzymała należytej pomocy, poza tym nie mogła liczyć na wsparcie royal family, gdy dotknęła ją fala hejtu. Już niebawem ich historia zostanie przeniesiona na wielki ekran. Powstanie film o „wyjściu” Meghan Markle i księcia Harry’ego z rodziny królewskiej. Co już wiemy o Harry & Meghan: Escaping the Palace

Powstanie film o odejściu Meghan Markle i księcia Harry’ego z rodziny królewskiej

Jak poinformowały zagraniczne media, na czele z Glamour USA powstanie film inspirowany decyzją, którą na początku 2020 roku podjęli Meghan Markle i książę Harry. Produkcja ma pokazać, co wydarzyło się w pałacu, a tym samym: co skłoniło księżną i księcia Sussex do opuszczenia brytyjskiego dworu. Co więcej, dowiemy się, jakie relacje łączą księcia Harry’ego z księciem Williamem, z ich ojcem – księciem Karolem, a także Meghan Markle z Kate Middleton. 

Warto jednak zaznaczyć, że Harry & Meghan: Escaping the Palace będzie filmem fabularnym i jedynie inspirowanym historią Meghan Markle oraz księcia Harry’ego. Produkcją zajmie się Lifetime. Podobnie jak w przypadku poprzednich filmów o Sussexach, czyli Harry & Meghan: A Royal Romance i Harry & Meghan: Becoming Royal za reżyserię odpowiada Menhaj Huda. Nie wiadomo natomiast, kto w nim wystąpi. Prace nad filmem nie są jeszcze na zaawansowanym etapie. Aktualnie trwa casting.