Jak donoszą brytyjskie tabloidy, drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego jest już na świecie. Czy to prawda? Główni zainteresowani całą sprawą na razie nie potwierdzili medialnych doniesień. Pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie z ich strony. To także dobra okazja do tego, by przypomnieć sobie szczegóły związane z ciążą Meghan Markle oraz narodzinami młodszej siostry Archiego Harrisona. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.  

Meghan Markle jest w ciąży!

W lutym 2021 roku Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. Ta informacja wzbudziła ogromne emocje wśród fanek oraz fanów pary, a także wywołała lawinę spekulacji związanych z ciążą i narodzinami młodszego brata albo siostry Archiego Harrisona. Na początku marca tego roku stacja CBS wyemitowała wywiad, który Oprah Winfrey przeprowadziła z (byłymi już) członkami rodzin królewskiej. Podczas rozmowy para nie tylko ujawniła kilka - szokujących faktów dotyczących monarchii, ale również opowiedziała o swoim nowym życiu, ciąży i rodzinie. Meghan i Harry ujawnili m.in. płeć drugiego dziecka oraz zdradzili planowany termin porodu

Drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego – płeć

Od momentu, w którym byli członkowie rodziny królewskiej poinformowali, że ich rodzina wkrótce się powiększy, wiele osób zastanawiało się również, jakiej płci będzie drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego. Księżna Sussex urodzi chłopca czy dziewczynkę? Podczas wspomnianego już wywiadu z Oprah Winfrey para zdradziła, że spodziewa się córeczki. I jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. 

„Wspaniale. (...) Jestem po prostu wdzięczny. Mamy chłopca i będziemy mieli także dziewczynkę - o co więcej można prosić? Stworzyliśmy naszą rodzinę” - przyznał książę Harry podczas wywiadu z Oprah Winfrey

Meghan Markle – poród

Znamy także szczegóły planowanego porodu. Jak podał serwis Page Six, Meghan Markle chciała urodzić córkę w domu. Informator portalu przyznał, że posiadłość w Montecito, w której mieszka wraz z księciem Harrym, to idealne miejsce na narodziny ich dziecka. Przypomnijmy, że Meghan marzyła o porodzie domowym, gdy była w ciąży z Archiem Harrisonem. Jednak ze względu na opóźnienie, a co za tym idzie: na bezpieczeństwo ówczesnej członkini rodziny królewskiej oraz jej dziecka, lekarze podjęli decyzję o porodzie w jednym z londyńskich szpitali. Czy tym razem będzie podobnie? Wszystko na to wskazuje. Na początku maja 2021 zagraniczne media poinformowały, że Meghan Markle trafiła do szpitala i może urodzić przed terminem.  

Meghan Markle jest w ciąży! Kiedy dziecko przyjdzie na świat?

Meghan Markle i książę Harry wyznali we wzbudzającym wiele emocji wywiadzie z Oprah Winfrey, że ich drugie dziecko przyjdzie na świat latem 2021. Ale bardzo możliwe, że poród odbędzie się wcześniej niż zakładano (a nawet, że już się odbył). Na początku maja tego roku zagraniczne media poinformowały, że Meghan Markle trafiła do Santa Barbara Cottage Hospital. To prywatny szpital, który ze względu na profesjonalizm i dyskrecję personelu medycznego, jest często wybierany przez osoby VIP.

Meghan Markle już urodziła?

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, według których Meghan Markle już urodziła. Czy to prawda? Magazyn New Idea podał, że jej drugie dziecko z księciem Harrym jest już na świecie. Co więcej, na okładce najnowszego wydania pokazano pierwsze zdjęcie dziewczynki w ramionach mamy. Maleństwo zostało owinięte różowym kocykiem, dlatego nie widzimy jego twarzy. Medialne doniesienia na temat narodzin drugiego dziecka Meghan Markle oraz księcia Harry’ego mają potwierdzać również relacje ich sąsiadów, którzy zgodnie przyznają, że nie widzieli ich ostatnio w okolicy. Natomiast wcześniej można ich było zauważyć nawet codziennie. Wiele wskazuje więc na to, że drugi poród Meghan Markle rzeczywiście odbył się wcześniej niż zakładano. Wciąż czekamy jednak na potwierdzenie tych informacji ze strony pary.

Drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego – imię

Już kilka dni po tym, jak Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że zostaną rodzicami po raz drugi, w mediach pojawiły się informacje na temat imion, które mogą nadać dziecku. Bardzo możliwe, że księżna i książę Sussex będą chcieli upamiętnić tragicznie zmarłą księżną Walii. Najczęściej typowaną przez bukmacherów opcją dla dziewczynki jest Diana. Kolejne - cieszące się popularnością propozycje to Doria, Isabella, Emily, Marina oraz Willow, o czym w lutym 2021 poinformował serwis People. Warto jednak wspomnieć, że bukmacherzy typowali imiona także podczas pierwszej ciąży Meghan Markle. Jednak niewiele osób spodziewało się, że księżna i książę Sussex nazwą swoje dziecko Archie Harrison. Czy zaskoczą nas i tym razem? 

Zobacz także: