Niewiele ponad tydzień temu Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. Ta informacja wzbudziła ogromne emocje wśród fanek oraz fanów pary, a także wywołała lawinę spekulacji związanych z ciążą i narodzinami młodszego brata albo siostry Archiego Harrisona. Co już wiemy na ten temat? Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej. 

Meghan Markle jest w ciąży! Kiedy dziecko przyjdzie na świat?

Już niebawem na świecie pojawi się drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego. Niestety na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest księżna Sussex, a tym samym, na kiedy wyznaczono termin porodu. Warto jednak wspomnieć, że na czarno-białym zdjęciu, które obiegło cały świat po tym, jak rzecznik prasowy pary przekazał radosną nowinę, widać już wyraźnie zaokrąglony – ciążowy brzuszek Meghan Markle.   

 

Drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego – płeć

Wiele osób zastanawia się również, jakiej płci będzie drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego. Księżna Sussex urodzi chłopca czy dziewczynkę? Autorka królewskich biografii Ingrid Seward przyznała w rozmowie z Daily Mail, że ex-członkowie royal family prawdopodobnie znają już płeć dziecka (to bardzo popularne w Los Angeles). Nie wiadomo jednak, kiedy, a właściwie, czy w ogóle będą chcieli ujawnić ją przez narodzinami maleństwa. 

Drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego – imię

Kilka dni po tym, jak Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że zostaną rodzicami po raz drugi, w mediach pojawiły się informacje na temat imiona (lub imion), które chcą, a właściwie mogą nadać dziecku. Bardzo możliwe, że księżna i książę Sussex będą chcieli upamiętnić tragicznie zmarłą księżną Walii. I to niezależnie od płci drugiego potomka albo potomkini. Najczęściej typowanymi przez bukmacherów imionami są Diana (dla dziewczynki) oraz Spencer (dla chłopca). W gronie najpopularniejszych typów znalazły się również Arthur, Thomas, Doria, Isabella, Emily, Sebastian, Marina oraz Willow, o czym w lutym 2021 poinformował serwis People

Przypomnijmy, że bukmacherzy typowali imiona także podczas pierwszej ciąży Meghan Markle. Jednak niewiele osób spodziewało się, że księżna i książę Sussex nazwą swoje dziecko Archie Harrison. Czy zaskoczą nas i tym razem?