W Walentynki dowiedzieliśmy się, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Do porodu zostało jeszcze kilka miesięcy, jednak w sieci pojawiły się już pierwsze informacje na temat imienia, jakie para wybrała dla swojej córki albo syna. Według bukmacherów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Sussexowie będą chcieli oddać hołd księżnej Dianie. I to niezależnie od płci, jakiej będzie baby no. 2. Sprawdź poniżej, jakie imiona trafiły na listę najchętniej obstawianych. 

Meghan Markle i książę Harry wybrali już imię dla drugiego dziecka?

Kilka dni temu Meghan Markle i książę Harry wydali krótkie oświadczenie, w którym poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. W sieci pojawiło się także urocze zdjęcie pary, na którym widać już wyraźnie zaokrąglony – ciążowy brzuszek 39-latki. Księżna i książę Sussex nie zdradzili jednak zbyt wielu szczegółów, np. terminu porodu, płci, jakiej będzie dziecko, a także imion, które biorą pod uwagę. 

Tym ostatnim zajęli się natomiast bukmacherzy. Ich zdaniem Meghan i Harry będą chcieli uczcić pamięć tragicznie zmarłej matki księcia. Dlatego na szczycie listy najczęściej obstawianych imion znalazły się Diana oraz Spencer. Jak poinformował portal People, mówi się także o imionach Arthur, Thomas, Doria, Isabella, Emily, Sebastian, Marina oraz Willow. Ich popularność różni się natomiast od platform, na których obstawiane są zakłady. 

Warto jednak wspomnieć, że podobna sytuacja miała miejsce dwa lata temu. Gdy rodzina królewska poinformowała, że Meghan Markle jest w ciąży, bukmacherzy zaczęli typować, jakie imię Sussexowie wybrali dla pierwszego dziecka. Najczęściej mówiono o imionach James oraz Alexander. Natomiast Meghan Markle i książę Harry postawili na Archie, czyli imię, które nie pojawiło się nawet wśród bukmacherskich typów. Być może i tym razem para całkowicie nas zaskoczy!