Walentynki to dla wielu osób wyjątkowy dzień. Nic więc dziwnego, że właśnie dziś Meghan Markle i książę Harry postanowili podzielić się z fanami radosną nowiną. Para wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka. W sieci pojawiło się także czarno-białe zdjęcie, na którym widać wyraźnie zaokrąglony – ciążowy brzuszek księżnej Sussex. Meghan Markle urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Meghan Markle jest w ciąży! 

Rodzina Meghan Markle i księcia Harry’ego już wkrótce się powiększy. Ich rzecznik prasowy przyznał w rozmowie z serwisem People, że spodziewają się kolejnego dziecka, a tym samym, że Archie Harrison będzie miał młodsze rodzeństwo. Para nie kryje swojej radości z tego powodu.

„Możemy potwierdzić, że Archie zostanie starszym bratem. Księżna i książę Sussex są przeszczęśliwi, ponieważ oczekują narodzin drugiego dziecka” – potwierdził rzecznik prasowy Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Meghan Markle, a także inne szczegóły związane z narodzinami jej drugiego dziecka z księciem Harrym. Jeśli natomiast pojawią się nowe informacje w tej sprawie, na pewno cię o tym poinformujemy.

 

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Meghan Markle poinformowała, że poroniła. Księżna Sussex opublikowała wtedy przejmujący esej na łamach The New York Times, w którym opisała, w jakich okolicznościach doszło do tragedii, a także wspomniała o bólu, z jakim musiała się zmierzyć wraz z księciem Harrym. Więcej na ten temat możesz przeczytać poniżej.