Od premiery Bridgertonów minęło już kilka tygodni, ale mimo to produkcja utrzymuje się w zestawieniu najchętniej oglądanych na platformie Netflix. Losy Daphne, jej rodziny oraz londyńskiej śmietanki towarzyskiej podbiły serca widzów na całym świecie. Ci, którzy seans mają już za sobą, zastanawiają się, czy powstanie drugi sezon. Jak się okazuje, produkcja chce stworzyć jeszcze kilka części Bridgertonów. Ile dokładnie? Informacje na ten temat zdradził Chris Van Dusen, czyli showrunner hitu Netflixa. 

Showrunner Bridgertonów zdradził, ile sezonów serialu powstanie!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek i fanów Bridgertonów! Chris Van Dusen zdradził w rozmowie z portalem Collider, ile sezonów prawdopodobnie będzie liczył serial. Jak się okazuje, główny producent chciałby, aby powstało (aż!) osiem części – dokładnie tyle, ile książek napisała Julia Quinn. 

Co miałoby się wydarzyć w kolejnych sezonach serialu Bridgertonowie? Z rozmowy Chrisa Van Dusena z portalem Collider wynika, że w następnych częściach widzowie mieliby poznać bliżej rodzeństwo Daphne Bridgerton, czyli Anthony’ego, Benedicta, Colina, Eloise, Francescę, Gregory’ego oraz Hyacinth. 

„Pierwszy sezon dotyczył przede wszystkim Daphne i jej historii miłosnej z Simonem. Ale w związku z tym, że jest to rodzina z ośmiorgiem dzieci i powstało osiem książek, byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym mógł opowiedzieć historię miłości każdego z rodzeństwa Bridgertonów. Każdego z osobna, oczywiście” – przyznał Chris Van Dusen w rozmowie z portalem Collider.

Gdy dziennikarz portalu Collider spytał Chrisa Van Dusena, czy chciałby, aby powstało aż osiem sezonów serialu Bridgertonowie, ten odpowiedział, że tak. Bardzo by tego pragnął. Niestety nie zdradził, kiedy miałyby one powstać. Co ciekawe, portal TV Line podał, że zdjęcia do drugiej części mają ruszyć już w marcu 2021 roku. W takim wypadku pozostaje nam nic innego, jak czekać na potwierdzenie tych doniesień przez Netflixa lub członków ekipy produkcyjnej. 

„Bridgertonowie” sezon 2. – powstanie? Oto wszystko, co musicie wiedzieć! >>>