Britney Spears i jej ukochany partner, model i trener osobisty Sam Asghari, w kwietniu z radością oznajmili światu, że spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Informacja o ciąży sławnej piosenkarki spotkała się z niezwykle entuzjastyczną reakcją opinii publicznej. Fani wykonawczyni hitów „Baby One More Time” i „Toxic” nie posiadali się z radości, że ich idolka po wielu trudnych przejściach w końcu na nowo odnalazła szczęście w życiu osobistym.

Straciłam tak dużo na wadze podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam: „Jezu, co się stało z moim brzuchem?”. Mój mąż powiedział: „Głuptasie, jesteś w ciąży spożywczej”. Zrobiłam więc test ciążowy i cóż. Będę miała dziecko - ogłosiła kilka tygodni temu.

Britney Spears straciła ciążę

Radość wokalistki i jej wybranka niestety nie trwała długo. Zaledwie miesiąc po ogłoszeniu radosnej nowiny para poinformowała, że ciąża zakończyła się poronieniem. W sobotę na oficjalnych profilach gwiazdy w mediach społecznościowych pojawił się post, w którym Britney i Sam przekazali smutne wieści.

Z największym smutkiem musimy przekazać, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży. To jest druzgocący czas dla każdego rodzica - zaczęła wokalistka.

Może powinniśmy byli zaczekać z ogłoszeniem, aż ciąża będzie bardziej zaawansowana, jednak byliśmy zbyt podekscytowani, by podzielić się dobrymi wieściami -czytamy w dalszej części wpisu.

Nasza miłość do siebie jest naszą siłą. Będziemy kontynuować starania o powiększenie naszej cudownej rodziny. Jesteśmy wdzięczni za wasze wsparcie. Prosimy o uszanowanie prywatności, w tym trudnym czasie - dodała.

Przypomnijmy, że Britney Spears ma już dwóch synów. 16-letni Sean Preston i 15-letni Jayden są owocem jej burzliwego, zakończonego w 2007 roku małżeństwa z tancerzem Kevinem Federlinem.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.