Nagroda dla najsłodszego małżeństwa w show-biznesie zdecydowanie idzie do Brooklyna i Nicoli Beckhamów. A nagrodę dla najsłodszego męża bez wątpienia dostałby 24-latek. Mimo że ślub fotografa i aktorki owiany był skandalem i nadal wyciekają na jego temat nowe fakty, to zakochani zdają się tym kompletnie nie przejmować, skupiając się jedynie na sobie oraz miłości do siebie. Nie przeszkodzi im nawet rzekomy konflikt 28-latki z Victorią Beckham ani afera jej ojca z wedding plannerkami. Niedługo minie rok, odkąd Nicola i Brooklyn są małżeństwem. Od tego czasu syn znanego na całym świecie piłkarza i projektantki zdążył już zrobić sobie masę tatuaży, które zadedykował swojej wybrance. Właśnie pochwalił się najnowszym z nich. Jest ogromny i… dość ryzykowny.

Brooklyn Beckham wytatuował sobie twarz swojej żony Nicoli Peltz

Beckham pojawił się w autorskim programie Jennifer Hudson i opowiedział w nim między innymi o życiu w małżeństwie. Odniósł się także do swoich tatuaży, których, jak sam przyznał, ma teraz około 100.

Gospodyni programu zapytała 24-latka o to, który z nich jest najnowszy.

Mam portret swojej żony na ramieniu – wyznał. – On jest najświeższy.

Jennifer Hudson spytała zachwycona, czy Brooklyn może go pokazać, na co Brytyjczyk ochoczo się zgodził. Odsłonił swoje ramię, na którym faktycznie widnieje twarz jego ukochanej. Jeśli chcecie ją zobaczyć, to przewińcie poniższy materiał do trzeciej minuty. Wtedy zaczyna się rozmowa o tatuażach.

Ale to jeszcze nie koniec. Tak, może być jeszcze bardziej uroczo. W końcu mówimy tu o Brooklynie Beckhamie w roli męża. Po tym, jak pokazał on tatuaż z Nicolą, powiedział jeszcze, że tego samego dnia zrobił sobie kolejny, który zadedykował swojej miłości.

Mam jeszcze jeden, który zrobiłem sobie w ten sam dzień. To fragment słów piosenki, do której szła do ołtarza – wskazał na tatuaż tuż obok portretu. So cute!

Brooklyn Beckham – tatuaże dla Nicoli Peltz

24-latek sam przyznał, że ma około 100 tatuaży. Wiele z nich zrobił z myślą o swojej żonie. Na klatce piersiowej ma ogromny napis „Peltz”, na boku dłoni słowo „Married”, na karku wytatuowane ma oczy ukochanej, a na szyi jej imię. Co więcej swoje całe prawe przedramię Beckham poświęcił na przysięgę małżeńską, którą złożył Nicoli w dniu ślubu. Na tej samej ręce ma jeszcze napisane Moje życie, moja miłość, moja prawda, mój oddech, mój powód, moje piękno, moja cenność. Zobaczcie tatuaże w naszej galerii. 

Wszyscy wiemy, jak „niebezpieczne” jest robienie sobie tatuaży dla kogoś, a szczególnie dla swojej żony/męża, czy też dziewczyny/chłopaka. Niezależnie od tego, jak pięknie by nie było, coś zawsze może pójść nie tak i może dojść do rozstania. I co wtedy? Zostajemy z wieloma „przypominajkami” o naszej byłej ukochanej osobie. Brooklyn musi być naprawdę pewny miłości do Nicoli, bo poświęcił jej już ogromną część swojego ciała. Mimo wszystko – jest to niezwykle romantyczne. Życzymy tej parze dużo miłości!