Czwarty sezon polskiej edycji Love Island potrwa aż sześć tygodni, ale producenci show i tak postanowili tym razem nie zwlekać ani chwili z wprowadzaniem do willi kolejnych uczestników. Do dziesięciorga atrakcyjnych i spragnionych miłosnych wrażeń singli i singielek już na drugi dzień po przeprowadzce na Wyspę Miłości dołączyło dwóch kolejnych kawalerów. Jak udało nam się ustalić, jednym z nich jest niejaki Bruno Świderski i coś nam mówi, że może on tam mocno namieszać!

Bruno Świderski – tatuaże

Pierwszą rzeczą, którą rzuca się w oczy, gdy spojrzy się na Bruno, są oczywiście jest liczne tatuaże. Dziary pokrywają niemal każdą część ciała nowego uczestnika Love Island 4, w tym jego dłonie, szyję i tył głowy. Jego wejście do willi powinno spodobać się zwłaszcza pochodzącej z Londynu Angelice Kramer, która od samego początku ubolewała nad tym, że wśród uczestników tego sezonu brakuje mocno wytatuowanego chłopaka.

Warto dodać, że Bruno nie tylko chętnie prezentuje pokrywające jego ciało wzory na swoich prywatnych profilach w mediach społecznościowych, ale także poza nimi występuje bowiem jako model. Reprezentuje go agencja X Management Warsaw.

Bruno Świderski – wiek, wykształcenie, kariera zawodowa

Bruno ma 25 lat i obecnie mieszka w Warszawie. Po ukończeniu technikum morskiego w Kołobrzegu przez trzy lata pływał po całym świecie jako marynarz. Singiel, który pojawił się ostatnio na Wyspie Miłości obecnie spełnia się w roli barbera. Co ciekawe, pomysł na karierę w tym zawodzie zrodził się w jego głowie, gdy jeden z kolegów ze statku poprosił go to, by go ostrzygł. Efekty spontanicznej akcji były na tyle dobre, że Bruno doszedł do wniosku, że w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, aby mógł się tym zajmować na co dzień i właśnie tak zarabiać na życie. W tym celu zresztą wyprowadził się nawet do Warszawy, gdzie założył własny salon.

Moim zdaniem każdy rodzi się z jakąś smykałką... Jeden do pisania wierszy... Drugi dobrze gra w piłkę, a ja zawsze widziałem, który kolor z którym współgra i co do siebie pasuje. Myślę, że ta umiejętność pozwala mi wykonywać w dużej mierze dobre prace barberskie - tak pisał o swoim fachu.

Warto dodać, że wśród zadowolonych klientów Bruno nie brakuje znanych twarzy, takich jak raper Mata czy kontrowersyjna gwiazda federacji Fame MMA, Marta Linkiewicz.

Bruno Świderski – Instagram, TikTok  

Jak przystało na uczestnika telewizyjnego show, Bruno udziela się mocno w sieci. Na Instagramie prowadzi aż trzy profile: własny (@srogibarber), swojego salonu (@sogobarbers) oraz swojej pupilki, czyli kotki rasy sfinks, która wabi się Babi (@srogiefufu).

Dodajmy, że poczynania uczestnika czwartego sezonu Love Island można także śledzić w aplikacji TikTok (@srogibarber).

Zobacz także:

Bruno Świderski – „Love Island 4”, „Top Model”

Za swoją największą zaletę uważa chęć przełamywania własnych barier oraz to, że jest cierpliwy i zawzięty. A jaki jest w związku? Okazuje się, że to prawdziwy słodziak.

Mama z babcią zawsze uczyły mnie czułości... myślę, że potrafiłbym zagłaskać dziewczynę - wyznaje Bruno. 

W jego typie są niskie brunetki. Od partnerki oczekuje przede wszystkim szczerości, dystansu do siebie. Konieczne jest aby rozumiała jego poczucie humoru. Ostatni związek Bruna zakończył się po 2 miesiącach. Singlem jest od 4 miesięcy.  Zgłosił się do programu, aby przeżyć przygodę i poznać ciekawych ludzi. 

Internautom udało się także dokopać do archiwalnych nagrań telewizyjnych, z których wynika, że Bruno brał kiedyś udział w castingu do Top Model. Przed jury wystąpił na... rowerze jednokołowym. Jeśli jesteście ciekawi, jak to wyglądało, to podpowiemy wam, że filmik krąży już po TikToku.

Zobaczcie najlepsze zdjęcia Bruno już teraz w naszej galerii.