Love Island powraca! Od 30 sierpnia widzowie Polsatu przez sześć kolejnych tygodni będą mieli okazję śledzić rodzące się uczucia i namiętności między uczestnikami czwartego już sezonu show prowadzonego przez znaną m.in. z Top Model i Ninja Warrior Polska Karolinę Gilon. Pierwsze pocałunki, spojrzenia w oczy, romantyczne randki – to wszystko nieustannie rejestrować będzie w sumie kilkadziesiąt kamer. Mieszkańcy willi pozbawieni telefonów, dostępu do internetu i kontaktu ze światem zewnętrznym, podobnie jak w pozostałych edycjach, będą poznawać się i tworzyć pary, a pojawiający się nowi uczestnicy i niespodziewane przeparowania w kręgu ognia będą gwarantowały ciągłą zmianę miłosnych układów na Wyspie Miłości.

„Love Island 4” - kim są uczestnicy?

Kto tym razem zamieszka na Wyspie Miłości? Producenci show w końcu zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy. Oto sylwetki pierwszych uczestników.

Uczestniczka nr 1 - Paulina Szczuc

Paulina to 25-latka ze Szczecina, która w kandydacie na swojego faceta szuka przede wszystkim zaufania, szczerości i wzajemnego szacunku. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Gdy ma gorszy dzień po prostu wsiada do auta i jeździ po mieście słuchając swoich ulubionych utworów. Uważa się za nieśmiałą i twierdzi, że zawsze trudno jej zrobić pierwszy krok. Taniec to dla niej najlepszy sposób na poprawę humoru i utrzymanie dobrej formy.

Jej przyjaciele doceniają w niej poczucie humoru, podziwiają też za to, że zawsze mogą na nią liczyć. O sobie mówi, że jest lojalna, empatyczna i szczera – podobnych cech oczekuje zresztą od swojego partnera. Wygląd jest ważny, ale zdaniem Pauliny facet musi być przede wszystkim zabawny i pewny siebie.

Dotychczasowe doświadczenia w związkach określa jako niezbyt udane. Jej poprzednia relacja trwała cztery lata i zakończyła się porażką – poprzedni partner bardzo ją zawiódł.

Uczestniczka nr 2 - Magdalena Lichota

Zobacz także:

Magda to pewna siebie 28-latka z Warszawy, która zawsze mówi to co myśli i nie boi się podejmować ryzyka. Na co dzień pracuje jako koordynatorka działu IT w jednej z warszawskich korporacji.

Singielka jest już od sześciu lat, ale ma nadzieję, że Wyspie miłości znajdzie tego jedynego. Ma słabość do wysokich blondynów z tzw. baby face. Jej wymarzony partner powinien jej imponować i dawać poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim musi być pewny siebie. Nie wyobraża sobie być z facetem bez ambicji lub takim, który się jej wstydzi.

Wymagająca i ambitna, nie jest łatwo jej zaimponować. Twierdzi, że jest zmęczona szukaniem odpowiedniego partnera, ale też samym randkowaniem i rozmowami na te same tematy.

Uczestniczka nr 3 - Angelika „Andzia” Sękowska

Andzia to 27-letnia mieszkanka Szczecina. Jest szkoleniowcem z przedłużania rzęs. Na co dzień zajmuje się fotomodelingiem. Zaraża pozytywną energią i wszędzie jest jej pełno. Lubi niespodzianki i docenia nawet najmniejsze gesty. Uwielbia ryzyko. W zeszłym roku całkowicie zmieniła swoje życie, podejmując decyzję o rozstaniu z partnerem i rzucając dotychczasową pracę. sama mówi o sobie, że uwielbia wykonywać prace kojarzące się z mężczyznami, np. rąbanie drewna.

Otwarcie przyznaje, że najlepiej bawi się przy disco-polo, a miłością jej życia jest… pies Kazimierz. Na Love Island szuka dobrze zbudowanego bruneta, który będzie dawał jej bliskość, nie próbując jednocześnie wejść jej na głowę.

Kandydat na partnera będzie musiał się natrudzić, bo jak przyznaje, niełatwo ją okiełznać.

Uczestniczka nr 4 - Klaudia Gronowska

Klaudia ma 24 lata. Pochodzi z Bełchatowa, a mieszka w Warszawie. Jest absolwentką lotniczej szkoły wojskowej. Obecnie pracuje jako agentka nieruchomości. Otwarta flirciara, która w programie chce spotkać swoją bratnią duszę. Uważa, że sama nie jest ideałem, dlatego nie szuka mężczyzny idealnego.

W swoim wyglądzie najbardziej lubi oczy, pupę i długie, naturalne włosy. Przez wiele lat trenowała taniec: hip hop, taniec współczesny, a nawet balet. Ma zdrowe podejście do relacji, lecz przyznaje, że czasami bywa zazdrosna. Od partnera oczekuje, że da jej poczucie bezpieczeństwa i się nią zaopiekuje. Uważa, że mężczyźnie trzeba dać się wykazać, nie zawsze trzeba wojować i próbować wszystko zrobić samodzielnie. Jej marzeniem jest założyć dużą rodzinę i spełniać się zawodowo. 

Klaudia jest romantyczką, ale nie oczekuje, że partner codziennie będzie przygotowywał jej kolację ze świecami. Wzruszają ją romantyczne pary na ulicy i wierzy, że wielka, prawdziwa miłość jeszcze przed nią. Przygodom na jedną noc mówi zdecydowane nie.

Uczestniczka nr 5 - Angelika Kramer

Angelika ma 22 lata. Studiuje marketing i zarządzanie. Jest szczera, od razu mówi to, co myśli i nie wyobraża sobie udawać kogoś, kim nie jest. Najbardziej na świecie nie lubi, gdy ktoś jej mówi, co powinna robić. W związku z tym szuka faceta, który nigdy nie będzie jej ograniczał.

Ma jasno sprecyzowana oczekiwania względem przyszłego partnera. Powinien być opalonym, jasnookim, wytatuowanym, najlepiej od szyi do stóp, blondynem. Ma za sobą dwa poważne związki. Żaden z jej dotychczasowych partnerów nie był Polakiem. Zapewne wynika to z faktu, że od czwartego roku życia mieszka w Londynie. Nie boi się zrobić pierwszego krok, gdy ktoś jej się spodoba. Potrafi podejść i zagadać nawet na ulicy.

Nie przejmuje się opinią innych i odnajduje się w każdym towarzystwie. Nie ukrywa, że na udział w programie namówiła ją mama. Jest romantyczką, ale... sama nigdy nie była w związku z romantykiem.

Uczestnik nr 1 - Andrzej Majchrzak

Andrzej ma 32 lata i pochodzi z Dolnego Śląska. Sportowiec z duszą romantyka, fan fantastyki i leśnych wycieczek rowerowych. Ma wytatuowaną sentencję: „moja rodzina to moja prawdziwa miłość” w języku elfickim. Jest singlem od dwóch lat, a jego poprzedni związek trwał aż pięć. Nie uważa się za podrywacza, twierdzi, że jest skryty. Czy na Love Island przełamie swoją nieśmiałość?

Uczestnik nr 2 - Adrian Wdowiak

Adrian ma 24 lata. Na co dzień pracuje jako koordynator w firmie jakościowej. Ma wysokie wymagania i jest detalistą. Jedną z jego pasji jest moda, lubi być dobrze ubrany, a na zakupach dziewczyny zawsze mogą liczyć na jego dobra radę.

Jest wiecznie uśmiechnięty, pozytywny, a przy tym skromny. Spotyka się tylko z kobietami, które podobają mu się w 100%, bo uważa, że nie liczy się ilość, ale jakość. Uwielbia odważne kobiety, które nie boją się zrobić pierwszego kroku.

Wymarzona partnerka to niska brunetka o ciemnych oczach, starsza, dobrze ubrana, a do tego o pięknym uśmiechu. Uważa, że nie ma czegoś takiego, jak związek idealny. Według niego postawą udanej relacji jest wzajemny szacunek i wyrozumiałość. Przyznaje, że jeszcze nigdy nie doświadczył prawdziwej miłości. Czas to zmienić.

Uczestnik nr 3 - Kacper Grzeszczak

Kacper to 29-letni specjalista ds. logistyki, który uwielbia oglądać filmy romantyczne i często się na nich wzrusza. Mieszka w Opypach niedaleko Warszawy. Trenuje akrobatykę i uprawia street workout. Pasja do sportu zrodziła się u niego już w dzieciństwie, kiedy jego największym idolem był Jackie Chan. Od dzieciństwa uwielbiał pomagać mamie przy gotowaniu, dlatego też zdecydował się na ukończenie szkoły gastronomicznej.

Przyznaje, że ma wielki problem z podjęciem decyzji o zerwaniu i robi wszystko, żeby to jego partnerki zakończyły relację.

Do tej pory był w dwóch poważnych związkach. Jednej z dziewczyn nawet się oświadczyn. Zanim pojawił się na Wyspie miłości, poprzednie edycje oglądał w towarzystwie byłej już partnerki. Nie ukrywa, że sparzony poprzednimi relacjami teraz szuka prawdziwego ideału, czyli opalonej, szczupłej brunetki. Jego marzeniem jest wyjechać Madagaskar u boku miłości życia.

Uczestnik nr 4  - Andrzej „Jędrek” Brzeziński

Jędrek ma 28 lat. Pochodzi z Krościenka nad Dunajcem. Spełnia się w życiu jako zawodowy kajakarz górski oraz przedsiębiorca – prowadzi własną działalność. Pewny siebie, pozytywny i zdeterminowany. Od 23 lat z sukcesami zajmuje się kajakarstwem górskim. Przez 10 lat był członkiem Polskiej reprezentacji - 3 razy zdobył złoty medal Mistrzostw Świata, 9 razy został mistrzem Europy. Jest dumny ze swojej kariery sportowej, ale nie czuje się jeszcze do końca spełniony. Marzy mu się złoty medal olimpijski. Oprócz sportu zajmuje się również modelingiem.

Singlem jest od ponad roku. Jego ostatni związek trwał 4 lata. Choć doszło nawet do zaręczyn, to ostatecznie skończyło się rozstaniem.
W związku oczekuje przede wszystkim przyjaźni, lojalności i poczucia humoru. Chciałby, żeby jego partnerka miała podobne zainteresowania do niego. Nie lubi kobiet, które chcą sterować mężczyznami i celowo wzbudzać zazdrość. Jego wymarzona partnerka powinna być ciemnooką brunetką o kobiecych kształtach. 

Jędrek nie ma problemów z nawiązywaniem nowych relacji. Jego sposobem na podryw jest głębokie spojrzenie w oczy. Uwielbia towarzystwo kobiet. Twierdzi, że nigdy nie miał złamanego serca.

Uczestnik nr 5 - Wiktor Biernacki

Wiktor ma 27 lat. Mieszka w Szczecinie. Na co dzień pełni funkcję team leadera w projektach stoczniowych. Ze sportem jest związany od najmłodszych lat. Trenował piłkę nożną, ale największy sukcesy odnosił w wioślarstwie, które trenował przez 12 lat. Ma na swoim koncie aż 9 medali Mistrzostw Polski. Zawsze dąży do celu, a jego gadatliwa natura niejednokrotnie przysporzyła mu problemów. Co ciekawe, ma brata bliźniaka.

Do tej pory był w jednym poważnym związku. Planował ślub, ale nie udało się. Złamane serce leczył we Włoszech, gdzie zajmował się budowaniem jachtów. Chociaż po bolesnych doświadczeniach ciężko mu się zaangażować, to wierzy, że na Wyspie miłości znajdzie swoją bratnią duszę.

Uwielbia rywalizację, zarówno w sporcie, jak i w miłości. Uważa, że nie ma ideału. Jego zdaniem liczy się to “coś” i iskra w oczach.

„Love Island 4” - kiedy leci?

Możemy już potwierdzić, że najnowszy sezon reality show emitowany będzie od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10, tradycyjnie na głównej antenie Polsatu.

„Love Island” - które pary z poprzednich sezonów nadal są razem?

O tym, że w programie pojawiają się prawdziwe uczucia, udowadniają chociażby Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski z drugiej serii show, Waleria Szewczyk i Piotr Jakimczuk oraz Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk z trzeciego sezonu, których połączyło gorące uczucie i wciąż tworzą szczęśliwe związki. Teraz czas na kolejną grupę singli i singielek, której randkowe zmagania będzie śledzić cała Polska.