Media na całym świecie najczęściej piszą aktualnie o rodzinie królewskiej w kontekście głośnego i długo wyczekiwanego serialu dokumentalnego „Harry i Meghan”, w którym para po raz pierwszy opowiedziała, co naprawdę wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami Buckingam Palace. Członkowie najpopularniejszej rodziny w Wielkiej Brytanii (jeśli nie na świecie) nie zabierają jednak głosu i nie odpowiadają na liczne oskarżenia, które padły w ostatnich odcinak produkcji Netfliksa. Zamiast tego mówi się o „zjednoczonym froncie” royalsów w obliczu ataków Harry'ego i jego ukochanej. Z tego względu rodzina królewska nie rezygnuje ze swoich oficjalnych obowiązków, a na zaplanowanych eventach pojawia się w licznym gronie.

Wczoraj odbył się coroczny bożonarodzeniowy koncert w Westminster Abbey, na którym nie zabrakło króla Karola III, królowej małżonki Camili, księcia Williama oraz księżnej Kate. W wydarzeniu uczestniczyli również 9-letni książę George i 7-letnia księżniczka Charlotte. To właśnie słodkie rodzeństwo skradło całą uwagę mediów, które rozpisują się na temat porażającego podobieństwa dzieci do swoich rodziców.

Księżniczka Charlotte i książę George wyglądają jak wierne kopie swoich rodziców?

Od dłuższego czasu książę William i księżna Kate zabierają na oficjalne wyjścia związane z wykonywaniem obowiązków rodziny królewskiej dwójkę najstarszego potomstwa. 9-letni George i 7-letnia Charlotte od dziecka przygotowywani są do reprezentowania korony w niedalekiej przyszłości. Nie da się ukryć, że to właśnie ta rozkoszna dwójka najczęściej kradnie całą uwagę zgromadzonych oraz mediów, które przepadają za dystyngowaną dziewczynką i przyszłym królem Wielkiej Brytanii.

Księżna Kate i księżniczka Chalortte pojawiły się na świątecznym wydarzeniu w pasujących do siebie stylizacjach – mama w burgundowej, szytej na miarę sukience od marki Eponine London, 7-latka została ubrana natomiast w długi płaszczyk w tym samym kolorze od marki Trotters warty 160 funtów (czyli nieco ponad 800 złotych). Książę George natomiast wyglądał jak wdzięczna kopia swojego ojca, ubrany w czarny płaszcz, białą koszulę oraz elegancki krawat. Odwzorowanie outfitów rodziców bardzo spodobało się brytyjskim mediom – The Daily Mail nazwało rodzeństwo „miniaturkami” Williama i Kate, a serwis Mirror uznał księżniczkę Charlotte za dosłowną kopię swojej mamy. Widzicie podobieństwo?

fot. Getty Images

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Zobacz także: