Brytyjska rodzina królewska zawsze wzbudzała emocje. A teraz już w szczególności. A to za sprawą konfliktu księcia Harry’ego i księcia Williama oraz odejścia tego pierwszego z rodziny królewskiej i wyprowadzki do Stanów. Teraz na ten temat zrobiło się jeszcze głośniej, ponieważ na Netfliksie ukazał się kontrowersyjny dokument o Harrym i Meghan Markle, w którym głoszą oni swoją prawdę i zdradzają wiele szczegółów na temat rodzinnych relacji. W tym chaosie na oficjalnym profilu księcia i księżnej Wielkiej Brytanii opublikowany zostało ich nowe zdjęcie z dziećmi. Cała piątka wygląda pięknie, a obrazek kojarzy się z sielanką, której teraz w brytyjskiej rodzinie z pewnością potrzeba. Zobaczcie najnowsze zdjęcie.

Nowe zdjęcie brytyjskiej rodziny królewskiej

Chociaż fotografia kompletnie nie ma świątecznego klimatu, to i tak będzie ozdabiać bożonarodzeniowe kartki. Przedstawia ona księcia Williama z księżną Kate oraz ich trójkę dzieci pomiędzy nimi – 9-letniego George’a, 7-letnią Charlotte i 4-letniego Louisa. Wszyscy są letnio ubrani, a wokół jest pełno zieleni. Cała piątka trzyma się za ręce i uśmiecha się, przez co w komentarzach posypały się komplementy. I faktycznie, przyjemnie się na nich patrzy.

Autorem najnowszego zdjęcia jest Matt Porteus, który również wstawił je na swój profil. Byłem zachwycony, że w tym roku mogłem sfotografować księcia, księżną i ich dzieci w Norfolk. Uchwycenie tych wyjątkowych rodzinnych chwil było zaszczytem. Cieszę się, że wybrali właśnie to zdjęcie na swoją bożonarodzeniową kartkę 2022 roku – napisał fotograf.

Nowe zdjęcie brytyjskiej rodziny królewskiej – zobaczcie, jak zmieniły się dzieci

Z racji tego, że rodzinne fotografie brytyjskiej rodziny królewskiej są tradycją w okresie bożonarodzeniowym, co roku możemy je oglądać. Dzięki nim możemy obserwować, jak bardzo zmieniają się przede wszystkim dzieci, które z roku na rok wyglądają coraz bardziej dorośle. Zobaczcie kadr z 2021 roku i zobaczcie, jak zmienili się George, Charlotte i Louis.