Znamy kolejne szczegóły dotyczące kontynuacji Brzyduli. Mimo wcześniejszych zapewnień produkcji w 2. sezonie serialu nie zobaczymy wszystkich członków „starej” obsady, ale zdecydowaną większość. W ubiegły weekend okazało się, że w roli Beatki nie zobaczymy już Kaliny Janusiak, która kilka lat temu zrezygnowała z aktorstwa, ale Nel Kaczmarek. 20-latka ma na swoim koncie udział w takich produkcjach, jak Motyw, Rojst oraz 1800 gramów. Jak poradzi sobie w roli młodszej siostry Uli Cieplak? O tym przekonamy się już jesienią, gdy zostaną wyemitowane nowe odcinki Brzyduli. Warto jednak zaznaczyć, że nie jest to jedyna zmiana w obsadzie. W 2. sezonie hitowej produkcji nie wystąpi bowiem Jacek Braciak, czyli odtwórca roli Pshemko. Od tej pory kolekcje dla Febo&Dobrzański będzie projektował równie barwny i ekscentryczny duet. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Jacek Braciak nie zagra w 2. sezonie Brzyduli. Wiemy, kto go zastąpi

Dziś stacja TVN poinformowała o zmianach w obsadzie Brzyduli. Co więcej, za pośrednictwem Instagramu przedstawiła nam Sławo i Miro, czyli nowych projektantów firmy Febo&Dobrzański. Kto ich zagra? Spieszymy z odpowiedzią. W role designerów wcielą się Rafał Mohr i Piotr Rogucki. Przewidujemy, że duet, który zajął posadę Pshemko, także podbije serca widzów! Pierwsze - oficjalne zdjęcia Sławo i Miro możecie zobaczyć poniżej. 

 

Wielu fanów zastanawia się, dlaczego Jacek Braciak nie wystąpi w 2. sezonie serialu Brzydula. Jak podaje serwis Pudelek, aktor ma teraz inne zobowiązania zawodowe. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo ponownie zobaczymy go na wielkim ekranie.

Brzydula 2 – co wiemy o nowym sezonie serialu?

Przypomnijmy, że nowe odcinki Brzyduli trafią na antenę już we wrześniu lub październiku 2020 roku. 2. sezon serialu ma liczyć (aż!) 180 epizodów. Możemy się więc spodziewać, że będzie on emitowany codziennie. To świetna wiadomość dla fanek i fanów serialu.

Kilka tygodni temu Julia Kamińska i Filip Bobek przyznali, że losy Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego potoczyły się inaczej, niż mogliby życzyć sobie tego widzowie. Wszystko wskazuje na to, że związek głównych bohaterów nie przetrwał. Wiemy natomiast, że Marek Dobrzański zatrudni nową asystentkę. Nadia, bo właśnie tak ma na imię, sporo namiesza w firmie. Co więcej, wiele osób będzie podejrzewała ją o romans z szefem. Natomiast Ula Cieplak po raz kolejny zostanie uznana przez swoich współpracowników i nie tylko za nieatrakcyjną. Główna bohaterka serialu będzie się bowiem zmagała z nadwagą. Więcej szczegółów związanych z kontynuacją Brzyduli prawdopodobnie poznamy już niebawem.

„Brzydula 2” – Julia Kamińska i Filip Bobek zdradzili szczegóły produkcji. Czy Ula i Marek nadal są razem? >>>