Trwają prace na planie kontynuacji serialu Brzydula. Nadchodząca premiera nowego sezonu produkcji wzbudza wiele emocji wśród fanek i fanów Uli Cieplak, Marka Dobrzańskiego, jak również innych bohaterek i bohaterów. W ubiegłym tygodniu Małgorzata Socha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, jak w 2020 roku wyglądają grana przez nią Violetta Kubasińska i Sebastian Olszański (w tej roli ponownie zobaczymy Łukasza Garlickiego). Natomiast wczoraj Julia Kamińska i Filip Bobek, czyli serialowi Ula Cieplak i Marek Dobrzański, zdradzili kilka istotnych faktów dotyczących fabuły 2. sezonu Brzyduli, a także opowiedzieli o metamorfozie głównej bohaterki. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Brzydula 2 – Julia Kamińska i Filip Bobek zdradzili szczegóły produkcji

W ubiegłą niedzielę Julia Kamińska i Filip Bobek pojawili się w programie Dzień dobry TVN. Na antenie porannego show zdradzili, co wydarzy się w kontynuacji Brzyduli. Czy Ula Cieplak i Marek Dobrzański nadal są razem? Odpowiedź gwiazd na to pytanie nie jest jednoznaczna. „No chyba takim najlepszym tropem i takim oczywistym byłoby to, że Ula i Marek będą razem, pewnie będą mieli dziecko – córeczkę albo synka, ale scenariusz będzie wyglądał nieco inaczej, drodzy państwo” – zdradził Filip Bobek.

Natomiast Julia Kamińska przyznała, że jej bohaterka, a właściwie jej wygląd będzie odbiegał od aktualnych kanonów piękna (jak podkreśla aktorka – często nieosiągalnych). W związku tym wiele osób może uważać Ulę Cieplak za nieatrakcyjną kobietę. W kontynuacji serialu główna bohaterka będzie zmagać się z nadwagą. Na razie nie wiadomo jednak, czy przejdzie kolejną – spektakularną metamorfozę pod koniec sezonu.

W nowych odcinkach Brzyduli zobaczymy większość aktorek i aktorów, którzy wystąpili w pierwszej części serialu, na czele ze wspomnianymi już wcześniej Julią Kamińską, Filipem Bobkiem, Małgorzatą Sochą czy Łukaszem Garlickim. Ale w kontynuacji uwielbianej przez Polki i Polaków produkcji pojawią się również zupełnie nowe postacie. Z całą pewnością urozmaicą fabułę.

Jak się okazuje, 2. sezon Brzyduli będzie liczyć (aż!) 180 odcinków – to świetna wiadomość dla fanek i fanów serialu. Wszystko wskazuje na to, że będzie on emitowany od poniedziałku do piątku na kanale TVN. Premierę najnowszych odcinków Brzyduli zaplanowano na jesień 2020, a konkretnie na wrzesień lub październik tego roku. Kto nie może się doczekać?

„Brzydula” – jak zmieniły się gwiazdy popularnego serialu TVN? Zobaczcie ich aktualne zdjęcia >>>