Kim bylibyśmy bez miłości? Kwestią, która nie podlega wątpliwości jest fakt, że życie byłoby wtedy smutne i nudne. Mimo to, nie wszystkie osoby chcą lub potrafią okazywać swoje uczucia. Z pomocą w ich odszyfrowaniu przychodzą znaki zodiaku, które powiedzą nam co nieco o uczuciowości tej drugiej osoby. Niektóre z nich bywają szczególnie kochliwe. Oto lista zodiaków, które tracą rozum, gdy się zakochują. A jeśli chcesz poznać 5 najseksowniejszych znaków zodiaku, to ich lista jest TUTAJ.

Najbardziej kochliwe znaki zodiaku: Rak

To najbardziej czuły i emocjonalny znak zodiaku, który szuka nieustannego kontaktu z obiektem swoich westchnień. To dotyczy również kontaktu fizycznego – Rak lubi się przytulać. Osoby spod tego znaku zodiaku łatwo się rozczulają, a od nich samych bije wyjątkowe ciepło. Wystarczy im kilka dni, by zakochać się po uszy. Równie szybko przywiązują się do drugiej osoby. Zakochany Rak bombarduje partnera/partnerkę tysiącami wiadomości. To typ oldschoolowego romantyka – kwiaty, prezenciki, kolacje – tego właśnie im trzeba.

Najbardziej kochliwe znaki zodiaku: Ryby

Ryby pozwalają, by sprawy w miłości toczyły się swoim rytmem. Pod pozorną zgodą na wydarzenia, tworzą w głowie swój własny świat. To marzycielki i marzyciele, którzy wyjątkowo łatwo ulegają zauroczeniu. Często mylnie interpretują czyjeś miłe zachowanie jako ewidentną słabość do nich samych. Ryby lubią chwalić się swoją nową miłością, demonstrują to zwłaszcza w miejscach publicznych czy też w obecnych czasach za pośrednictwem mediów społecznościowych, więc żeby nie było zdziwienia, ostrzegamy, jeśli umawiacie się aktualnie z Rybami. Są naprawdę dumne z nowego partnera/partnerki. Mimo to, związek z Rybami to niezły rollercoaster. Ten znak zodiaku lubi przyprawić związek szczyptą dramatu. Nierzadko Ryby testują swojego wybranka/wybrankę, ale ich nieprzewidywalność i porywczość może być naprawdę interesująca. 

Najbardziej kochliwe znaki zodiaku: Waga

Zodiakalna Waga to niezły gracz. Potrafi być niezależna i silna, a zarazem bardzo kochliwa. Nie lubi samotności, jest pozytywna i energetyczna. Mimo że szybko się zakochuje, potrafi być bardzo oddana partnerowi/partnerce. Trudno jej się oderwać od swojej partnerki czy też partnera i uwielbia cieszyć się jego/jej towarzystwem. Sprawia często jednak przy tym wrażenie, że osacza ukochaną osobę. Może nawet podświadomie naśladować styl ubierania się osoby, która wpadła jej w oko, przejmować jej powiedzonka... I jeszcze jedno! Waga to znak zodiaku, który uwielbia flirtować – wszędzie i ze wszystkimi, dlatego trzeba uważać, by dobrze zinterpretować jej zachowanie.

Najbardziej kochliwe znaki zodiaku: Lew

To prawdziwie królewski przedstawiciel znaków zodiaku. Jest skupiony na sobie i lubi dominować. Na co dzień, jak i w sypialni. Bardzo szybko się zakochuje, ale w konkretnym typie osób. Chodzi o te, które poświęcą mu wystarczająco dużo uwagi, by mógł czuć się ważny, doceniony, w centrum wszystkiego. Uwodzenie jest mocną stroną Lwa. To cierpliwy i cichy zodiak. Tak jak prawdziwy lew na sawannie obserwuje swoją ofiarę i czeka na odpowiedni moment, by się zbliżyć i zapolować. Zwykle skutecznie, bo ciężko oprzeć się jego urokowi.

Najbardziej kochliwe znaki zodiaku: Baran

Ten znak zodiaku jest bardzo impulsywny i gadatliwy. Działa pod wpływem chwili. Barana łatwo zauroczyć, a wtedy on będzie chciał wziąć sprawy w swoje ręce. Zrobić wszystko, by wywrzeć pozytywne, niezapomniane wrażenie na tej drugiej osobie. Zaimponować jej w szczególny sposób. Być może potem zniknie, ale wie, że pozostanie w myślach i nie zostanie zapomniany. Zodiakalny Baran nie ma też problemu, by wyjść z inicjatywą. Miłosne relacje traktuje jak przygodę. Lubi podejmować ryzyko i jest odważny w stosunku do ludzi.

 

Zobacz także: