Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów popularnego formatu BrzydUla! Piotr Jasek, odpowiedzialny za scenariusz do pierwszej części, podzielił się na Instagramie fragmentem scenariusza do BrzydUli 2. Oznacza to, że już niedługo ruszą prace nad kontynuacją serialu, który podbił serca widzów. Ostatni odcinek wyemitowano aż 10 lat temu! Co wydarzy się w 2. części, kiedy tytułowa Ula Cieplak jest po przemianie z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia, odnalazła miłość swojego życia i stoi na czele firmy Febo & Dobrzański? Tego dowiemy się wkrótce.

Serial „39 i pół” powraca na antenę pod całkiem nowym tytułem >>>

BrzydUla 2: kiedy poznamy kolejne losy bohaterów i kto pojawi się w obsadzie?

1. sezon serialu stworzono na wzór kolumbijskiej telenoweli o tym samym tytule. Jeśli chodzi o BrzydUlę 2, pomysł na kontynuację jest oryginalnym scenariuszem Piotra Jaska, który zaakceptowali twórcy oryginalnego formatu. Julia Kamińska, odtwórczyni głównej roli i prywatnie partnerka scenarzysty wyznała, że jest zachwycona historią, jaką wymyślił Piotr Jasek. 

W BrzydUli 2 na pewno pojawi się Julia Kamińska, która jest wielką fanką serialu. Oprócz zagrania głównej roli, aktorka jest także współscenarzystką. Nie wiadomo, czy Filip Bobek dołączy do obsady, ale w rozmowie z serwisem Plejada wyznał, że przyjąłby taką propozycję. Natomiast w serialu nie zobaczymy Małgorzaty Sochy, odtwórczyni Violetty Kubasińskiej w 1. sezonie, której postać była ulubienicą widzów.

Spekuluje się, że jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, BrzydUla 2 trafi na małe ekrany przy okazji następnej jesiennej ramówki, czyli w 2019 roku. Trzymamy więc kciuki, aby nasz ulubiony serial jak najszybciej powrócił. Będziecie oglądać BrzydUlę 2? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#brzydula2 #wielkidramat #cdn #powrótbohaterów #fremantlemedia

Post udostępniony przez Piotr Jasek (@jasek_piotr) Lis 13, 2018 o 1:03 PST