BrydUla prawdopodobnie powróci na antenę TVN. Wprawdzie stacja nie podała jak dotąd żadnych informacji związanych z przywróceniem serialu, ale Julia Kamińska, która wcielała się w rolę tytułowej Brzyduli, potwierdza, że rzeczywiście są takie plany.

Kamińska przyznaje, że bardzo chętnie ponownie zagrałaby Ulę Cieplak – w końcu od tej roli zaczęła się jej kariera. U boku aktorki mogliśmy zobaczyć m.in. Filipa Bobka, uznanego wtedy za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów oraz Małgorzatę Sochę.

Oto najpopularniejsze seriale 2017 roku według Google

BrzydUla emitowana była w latach 2008-2009 i fani z ogromnym zainteresowaniem przebrnęli przez 235 odcinków, śledząc perypetie Uli Cieplak z Rysiowa. Przypomnijmy, że główna bohaterka nie tylko przeistoczyła się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia, ale też wdrapała się na szczyt firmy Febo & Dobrzański i znalazła miłość u boku Marka Dobrzańskiego, który finalnie zrozumiał, co czuje do swojej asystentki. Jesteśmy ciekawe dalszego rozwoju sprawy. A wy? Oglądalibyście kolejne odcinki BrzydUli?