Nie przesadzimy mówiąc, że w tych wygodnych butach zajdziesz wszędzie! Model Zentic od marki adidas pozwoli ci wyrazić swoją osobowość nie tylko ze względu na stylowy design, który przywołuje lata 90., ale również dodatkowe wartości, jakie niesie ze sobą ten projekt. Te sneakersy nie tylko nawiązują zatem subtelnie do przeszłości, ale również przyszłości. Czym innym jest przecież moda odpowiedzialna niż naszym wspólnym jutrem?

Sesja zdjęciowa adidas x eobuwie.pl

Design i wygoda w jednym - model Zentic od marki adidas

Połączenie świetnego desingu i wygody, a wszystko to z uwzględnieniem troski o ekologię. Dokładnie tak rozumiemy definicję współczesnego, odpowiedzialnego piękna. Model Zentic nie zawiera skórzanych elementów, a do jego produkcji wykorzystano materiały z recyklingu. Wysoka podeszwa (3,5 cm) optycznie wydłuża sylwetkę, dzięki czemu możemy śmiało nosić je nie tylko do sportowych stylizacji, ale również sukienek czy spódniczek.

Sesja zdjęciowa adidas x eobuwie

Retro klimat miejskiej dżungli - film z sesji zdjęciowej adidas x eobuwie

Do udziału w sesji zdjęciowej adidas x eobuwie.pl nie bez powodu zaproszono influencerkę, Natalię Kusiak. Jej sportowy, aktywny tryb życia w połączeniu ze świadomym, ekologicznym podejściem do świata, idealnie wpisuje się bowiem w filozofię marki. Na pytanie o to, gdzie zaczyna się troska o planetę, Natalia odpowiada tak:

W codzienności. Każde drobne decyzje, które podejmujemy na co dzień – przy zakupach, przy codziennych, naprawdę zwykłych rzeczach.

Sesja zdjęciowa adidas x eobuwie

Zentic to nowe sneakersy od marki adidas, które idealnie sprawdzą się (nie tylko) w klimacie miejskiej dżungli. Są wygodną i stylową propozycją dla wszystkich tych, którzy chcą od życia więcej. A to wideo, które pokazuje, jak wyglądał backstage sesji zdjęciowej adidas x eobuwie.pl. Cofnijmy się zatem na moment do lat 90. i… poczujmy ten retro klimat, który towarzyszył nam podczas zdjęć.

Zobacz także:

Wideo: Marcel Stefanowski

Fotograf: Miłosz Rebeś

Stylistka: Maja Naskrętska

Make-up i włosy: Martyna Pindara

Sesja zdjęciowa adidas x eobuwie.pl

Model Zentic kupisz na stronie eobuwie.pl. Wybierz swój ulubiony kolor – klasyczna biel, subtelny fiolet a może (nasza ulubiona) delikatna mięta? W połączeniu z długimi skarpetami i stylowym kompletem dresowym… albo ulubioną sukienką, tworzy naprawdę wyjątkową stylizację. Ruszaj więc śmiało na podbój świata!

A na koniec mamy jeszcze dla was ważne słowa od Natalii Kusiak. Pamiętajcie, że:

Nasza przyszłość zaczyna się wczoraj