Kim Cattrall zasłynęła rolą Samanthy Jones w serialu „Seks w wielkim mieście”. Pomimo że grana przez nią postać nie marzyła o białej sukni i obrączce na palcu, to jednak sama aktorka ma zupełnie inne podejście do swoich związków. Z tego powodu na ślubnym kobiercu stawała 3 razy. Jej pierwszym mężem był Larry Davis. Małżeństwo przetrwało jednak tylko dwa lata (1977-1979). Drugim mężem Kim Cattrall był Andre J. Lyson. Ten związek przetrwał znacznie dłużej. Małżeństwem byli bowiem siedem lat (1982-1989). Po rozwodzie aktorka przez wiele lat nie zdecydowała się na kolejny zalegalizowany związek. Jej trzecim mężem został dopiero Mark Levinson. Ich małżeństwo jednak też nie przetrwało próby czasu, bo rozstali się po szczęściu wspólnych latach (1998-2004). Pomimo że na pierwszy rzut oka nic na to nie wskazuje, to jeden z byłych mężów Kim Cattrall był Polakiem. Urodził się w Krakowie i otrzymał imię Andrzej. Co więcej wiadomo na jego temat?

Kim jest Andre J. Lyson?

Pomimo że do dziś nie wiadomo, jak Kim Cattrall poznała Andre J. Lysona to jednak informacje, które przedostały się do mediów, jasno wskazują, że para dość szybko zakochała się w sobie bez opamiętania.

Spędziliśmy około dwóch tygodni w Carlyle i zakochaliśmy się w sobie beznadziejnie – powiedziała Kim Cattrall w jednym z wywiadów.

Przypieczętowaniem tej miłości był ślub, który wzięli 1982 roku. Kim Cattrall przeprowadziła się do Frankfurtu i nauczyła mówić po niemiecku. W czasach, kiedy stali się parą, mężczyzna nie miał polsko brzmiącego imienia ani nazwiska. Tym bardziej dla wielu osób ta informacja okazała się ogromnym zaskoczeniem, a wszystko za sprawą artykułu, który pojawił się w serwisie AmoMama. Skoro już w ten sposób dowiedzieliśmy się, że Andre J. Lyson to tak naprawdę Andrzej, to chcemy wiedzieć też znacznie więcej na jego temat. A więc po kolei. Andrzej urodził się w 1947 roku w Krakowie i w tym mieście się wychował. Gdy miał 14 lat jego rodzina przeniosła się Offenbach w Niemczech. Tam mieszkali przez około trzy lata. Następnie przenieśli się do Mainstraße, a ostatecznie osiedli we Frankfurcie. Jednocześnie kontynuował naukę w Offenbach.

Chociaż mieszkam we Frankfurcie, nigdy tak naprawdę nie zdystansowałem się od Offenbach. Wciąż organizujemy tu zjazdy naszej klasy. Dwóch lub trzech moich bardzo dobrych przyjaciół pochodzi z Offenbach i spotykamy się tu regularnie, więc nadal dobrze znam to miasto – powiedział po latach.

Kiedy Kim Cattrall poznała Andre J. Lysona był on już odnoszącym sukcesy architektem i inwestorem w nieruchomości. W zawodzie pracuje i odnosi sukcesy do dziś. W 2015 roku jego firma, Prime Properties, w ramach Lyson Group, z powodzeniem stworzyła kompleks mieszkalno-zakupowy, który początkowo był uważany za trudny do zrealizowania. Być może właśnie nastawienie obu stron na rozwój zawodowy przyczyniło się do rozpadu ich małżeństwa. Odległość pomiędzy domem w Niemczech, a karierą Kim Cattrall w Ameryce, stała się w którymś momencie zbyt duża. Ostatecznie ich małżeństwo zakończyło się w 1989 roku.

Życie miłosne Andre J. Lysona po rozstaniu z Kim Cattrall

Andre J. Lyson i Kim Cattrall nie są razem już od lat. Pomimo że śledzenie jest kariery wcale nie jest trudne, to już zdobycie informacji na temat jego życia prywatnego tak. Od samego początku było jednak wiadomo, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Ciągłe podróże Kim z Niemiec do Stanów Zjednoczonych i z powrotem przełożyły się na problemy małżeńskie. Ostatecznie para zdecydowała się na separację. Wtedy Andre J. Lyson znalazł sobie kogoś nowego. Jak dalej potoczyło się jego życie miłosne? Nie wiadomo. Kim Cattrall za to wracała do tematu rozstania jeszcze w wielu wywiadach.

Byłam zdruzgotana – opowiedziała Kim Cattrall o sytuacji, w której dowiedziała się, że separacja nie pomoże w uratowaniu jej małżeństwa.

Kim Cattrall po latach ujawniła, że choć bardzo kochała mężczyzn, których poślubiła, wskoczyła w swoje poprzednie małżeństwa, nie biorąc pod uwagę realiów swojej prawdziwej miłości, którą jest aktorstwo. Lata spędzone na planie serialu „Seks w wielkim mieście” sprawiały, że musiała wybierać.