Seks w wielkim mieście powraca! Dalsze losy przyjaciółek z Nowego Jorku, które wymyśliła Candace Bushnell, a na ekran przeniósł Darren Star, czyli Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon), Charlotte (Kristin Davis) i Samanthy (Kim Cattrall) obejrzymy na platformie HBO Max (w Polsce ma się ona pojawić jeszcze w tym roku). Zdjęcia ruszają niebawem, bo wiosną 2021, ale niestety na planie zabraknie odtwórczyni jednej z głównych ról, czyli Kim Cattrall. A to oznacza, że w SATC, które ma wrócić pod tytułem And Just Like That nie zobaczmy już Samanthy Jones.

Powód? Już od jakiegoś czasu, kiedy w planach była jeszcze kontynuacja filmowa, mówiło się, że nie dzieje się za dobrze na linii Sarah Jessica Parker – Kim Cattrall. Panie rzucały w swoją stronę oskarżenia, a w grę miały wchodzić pieniądze, czyli gaże za udział w produkcji. Zdaniem Cattrall Parker zarabiała nieproporcjonalnie więcej, a zdaniem Parker – to Cattrall żądała za angaż niebotycznych sum. Ostatecznie w nowym, 7. sezonie Seksu w wielkim miecie poznamy dalsze losy Carrie, Mirandy i Charlotte, a twórcy na pewno zadbają o to, by w scenariuszu pojawiły się nowe twarze. Sa już nawet pierwsze kandydatki do ich zagrania!

 

Carrie Bradshaw dziś byłaby... niemodna! Wyjaśniamy dlaczego i zastanawiamy się, czy kontynuacja „Seksu w wiekim mieście” ma w ogóle sens >>>

Kto zastąpi Samanthę w nowym sezonie serialu Seks w wielkim mieście?

Daily Mail donosi, że produkcja planuje, by Samathę zastąpiły dwa nowe wyraziste charaktery – silna Afroamerykańska kobieta oraz postać z azjatyckimi korzeniami. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że twórcom, oprócz różnorodności rasowej, zależeć będzie także na większym urozmaiceniu jeśli chodzi o orientację seksualną czy tożsamość płciową. W dotychczasowych sezonach SATC były dwa dość spore wątki gejowskie – przyjaciela Carrie, Stanforda Blatcha oraz przyjaciela Charlotte – Anthny’ego Marantino. Choć panowie na początku nie darzyli się sympatią, skończyli jako para. Swoją drogą ciekawe, czy pojawią się w kontynuacji. Na pewno doskonale pamiętacie też wątek lesbijski, w który zaangażowana była Samantha. Przez kilka odcinków spotykała się z artystką Marią.

 

5 powodów, dla których będziemy tęsknić za Samanthą Jones w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” >>>

Caitlyn Jenner dołączy do obsady kontynuacji Seksu w wielkim mieście?

W kontekście różnorodności, a także nowych twarzy w serialu mówi się, że szansę na zagranie w produkcji ma także Caitlyn Jenner (niegdyś Bruce Jenner, był mąż Kris Jenner oraz ojciec Kylie i Kendall Jenner). „Caitlyn jest w mediach od 50 lat. Jest idealna do pojawienia się w serialu” – uważa źródło magazynu Mirror. Nawet jeśli to prawda, to raczej szanse, że otrzyma rolę tak dużą jak Kim Cattrall są raczej nikłe. Tak czy inaczej, jej obecność w obsadzie mogłaby być naprawdę interesująca. 71-letnia Caitlyn Jenner na pewno chętnie wzięłaby udział w tym i każdym innym projekcie, gdyż nie będzie pojawiać się już w reality show Z kamerą wśród Kardashianów, bo ten nie będzie już kontynuowany. Podobno powstać ma nowy, produkowany przez platformę Hulu, ale mówi się, że pod uwagę brane są tylko siostry Kardashian-Jenner, czyli Kim, Khloé, Kourtney, Kylie i Kendall.

Powstanie nowe reality show z udziałem rodziny Kardashian-Jenner! >>>