Życie w rodzinie królewskiej może wydawać się bajkowe, ale ma zarówno swoje blaski, jak i cienie. Dworska etykieta i oficjalne wystąpienia, to nie tylko przyjemności, ale również obowiązki, za którymi idą różne wyzwania. Jednym z tych, z którymi musi na co dzień mierzyć się Kate Middleton, jest noszenie butów na obcasie. Wiele godzin spędzonych w szpilkach nie jest jednak komfortowe dla jej stóp. Księżna Kate jednak nie zawsze może je wymienić na swoje ulubione tenisówki Superga.

W takiej sytuacji członkini rodziny królewskiej mogła godzić się na dyskomfort, który serwują jej szpilki albo znaleźć rozwiązanie swojego problemu, które nie łączyłoby się z rezygnacją z noszenia obcasów. Nie wiemy, jak długo trwały poszukiwania, ale Kate Middleton znalazła stylizacyjny trik, który sprawił, że szpilki stały się wygodnymi butami. Co trzeba zrobić, żeby cieszyć się komfortem podczas noszenia obuwia na obcasach? Rozwiązanie jest prostsze, niż może się wydawać. Skoro dzięki niemu Kate Middleton w szpilkach czuje się rewelacyjnie, to ty też możesz!

Kate Middleton w szpilkach

Księżna Kate stale zachwyca swoimi stylizacjami, a jej styl stanowi inspirację dla kobiet na całym świecie. Jej znakiem rozpoznawczym są nie tylko eleganckie sukienki, ale także uzupełniające je szpilki. Kate Middleton może pochwalić się imponującą kolekcją. W jej garderobie znajdują się szpilki najlepszych domów mody i sławnych szewców. Wśród nich są projekty Jimmy Choo, Manolo Blahnik, Christian Louboutin, Aquazzura i Ralph Lauren. Obok nich stoją jednak także buty z sieciówki. Księżna Cambridge wielokrotnie sięgała już po ubrania i dodatki z metką Zara, New Look czy H&M. Buty nie stanowią w tym przypadku wyjątku, choć są zdecydowanie rzadszym widokiem niż sukienki albo spodnie.

Co zrobić, żeby szpilki były wygodne – trik księżnej Kate

Szpilki w przypadku księżnej Kate są nieodłącznym elementem stylizacji, które prezentuje podczas oficjalnych wystąpień. Z tego powodu zdarza się, że arystokratka musi w nich spędzić wiele godzin. Większość z nas, choć lubi efekt, który dają buty na obcasie, to otwarcie przyznaje, że z ulgą zrzuca je po ciężkim dniu i często nie może się doczekać tego momentu wytchnienia dla swoich stóp.

Księżna Kate nauczyła się świetnie sobie radzić z tym problemem. Znalazła stylizacyjny trik, który pozwala jej spędzić na obcasach wiele godzin bez udręki dla stóp. Jeżeli lubisz lub z powodów służbowych musisz nosić przez wiele godzin szpilki, to z powodzeniem możesz wykorzystać sposób, który uwolnił stopy Kate Middleton od bólu.

Księżna Kate szukając rozwiązania, które sprawiłoby, że jej buty na obcasie stałyby się wygodne, trafiła na skórzane wkładki do butów marki Alice Bow. Ich zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Miękkie i estetycznie wyglądające akcesoria z powodzeniem można ukryć nie tylko w czółenkach, ale nawet w sandałach na obcasie. Wkładki są bowiem przyklejane i nawet w przypadku odsłoniętych butów pozostają cały czas na swoim miejscu. W nowej kolekcji marka rozsławiona przez Kate Middleton proponuje swoim klientkom i klientom nawet możliwość personalizacji. Wkładki do butów z własnym imieniem to w tym przypadku nie tylko ciekawy gadżet, ale wciąż przede wszystkim akcesorium dające wygodę podczas noszenia szpilek.

Skórzane wkładki do butów z kolekcji Alice Bow nie są jednak jedynym tego typu dodatkiem dostępnym na rynku. W sklepach obuwniczych i nie tylko jest dostępny szeroki wachlarz możliwości. Wkładki ze skóry, innych tworzyw naturalnych lub syntetycznych także powstały po to, żeby dawać komfort naszym stopom. Alternatywą dla klasycznych modeli są też wkładki żelowe, które działają bardziej punktowo. Wkładki pod poduszkę stopy lub zapiętki chronią miejsca, które są szczególnie narażone na ból i otarcia. Podobnie jest także w przypadku poduszek żelowych używanych tylko na szczególnie wrażliwe miejsca, w których np. często robią nam się odciski. Dzięki takiemu wsparciu nawet przy dłuższym czasie spędzonym w szpilkach nasze stopy będą czuć się po królewsku.

Zobacz także: