W listopadzie 2021 roku świat wstrzymał oddech, kiedy Camila Cabello i Shawn Mendes ogłosili swoje rozstanie. Byli jedną z najbardziej lubianych gwiazdorskich par, wydawało się, że doskonale pasują do siebie, że łączy ich nie tylko miłość, ale też przyjaźń i pasja do muzyki. Czy teraz, w świetle nowego związku artystki, już faktycznie wszyscy pogodzimy się z faktem, że Camila i Shawn nie będą razem?

Camila Cabello i Austin Kevitch oficjalnie są razem 

Po miesiącach plotek i domysłów odnośnie relacji Camili i Austina, w końcu potwierdziło się, że 25-letnia piosenkarka jest w związku z 30-letnim product designerem i CEO firmy, która wypuściła na rynek aplikację randkową Lox Club. W ten weekend para widziana była razem na randce w Los Angeles. Camila i Austin widziani byli też na spacerze, gdy kupowali kawę. Paparazzi wyłapali nawet uroczy moment, kiedy Camila całuje swojego nowego chłopaka w policzek.

Para nie potwierdziła jeszcze swojego związku, jednak wygląda na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Niedawno Camila mówiła też, że nie skupia się teraz na znalezieniu miłości oraz że nie jest to jej priorytet. Jak widać, uczucie przyszło samo, a Camila znów jest zakochana.

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes i Camila Cabello zaczynali od przyjaźni i współprac. W 2015 roku nagrali razem utwór „I Know What You Did Last Summer”. Wtedy jeszcze nikt nie podejrzewał, że staną się jedną z najbardziej hot par w show-biznesie. Być nawet oni sami jeszcze nie wiedzieli, że połączy ich uczucie. Wszystko zaczęło nabierać tempa i rumieńców w 2019 roku, kiedy nagrali razem piosenkę „Señorita”, która w mgnieniu oka stała się światowym przebojem. Szybko pojawiły się plotki, że może ich łączyć coś więcej. I okazało się, że tak właśnie było a podczas pandemii, z dala od ciekawskich spojrzeń mogli cieszyć się miłością i sobą nawzajem. Jednak jak wiemy, kilka miesięcy temu, w listopadzie 2021 roku rozstanie Camili i Shawna zostało oficjalnie potwierdzone. Ich związek niestety nie przetrwał próby czasu. Oboje jednak zadeklarowali, że pozostają mimo wszystko przyjaciółmi, podkreślali, że zaczynali od przyjaźni i ona nigdy nie wygasła. Wydawało się jednak, że piosenkarz źle znosi rozstanie z ukochaną. Wiosną tego roku zdecydował się opowiedzieć szczerze swoim fankom i fanom o samotności i pustce, które dotknęły go po zerwaniu oraz trudnościach, jakie miał, by przyzwyczaić się do życia w pojedynkę.

Camila Cabello i Austin Kevitch

Bez wątpienia Camila Cabello również musiała przyzwyczaić się do nowej sytuacji i uporać z trudnymi emocjami, choć zapewniała w wywiadach, że jest mimo wszystko szczęśliwa i ma wsparcie przyjaciół w tym czasie. Teraz wygląda też na to, że 25-latka po kilku miesiącach od rozstania z Shawnem dojrzała do tego, by znów chodzić na randki. Paparazzi uchwycili piosenkarkę podczas wieczornego, romantycznego spaceru w Los Angeles z przystojnym 30-latkiem, który swoją drogą jest dość podobny do Shawna Mendesa! Czy to typ mężczyzny, który podoba się Camili? Być może. Najważniejsze w tym chyba jest to, że autorka hitu „Havana” wydawała się promienna i szczęśliwa podczas spotkania z Austinem Kevitchem. Co wiemy o nowym obiekcie westchnień Camili?

Austin Kevitch – kim jest mężczyzna, z którym widywana jest Camila Cabello?

Austin Kevitch to product designer i CEO firmy, która wypuściła na rynek aplikację randkową Lox Club. Kolejna tego typu apka? Czy świat jej potrzebuje? Hmm... Lox Club dedykowana jest Żydom, opiera się na członkostwie, które z kolei wymaga spełnienia wysokich standardów. Twórcy nieco z przymrużeniem oka piszą, że nienawidzą apek do randkowania, więc pokusili się o stworzenie swojej. Chcieli pomóc ludziom w poznawaniu się nie tylko poprzez przesuwanie zdjęć w lewo i w prawo, ale przede wszystkim umożliwiając im prowadzenie ciekawych rozmów i branie udziału w ekskluzywnych wydarzeniach. Oczywiście nie brakuje tu też wątku osobistego. Na stronie Vogue.com możemy przeczytać, że w 2019 roku Austin przeżywał rozstanie, szukał pocieszenia i nowej miłości za pośrednictwem aplikacji randkowych, ale żadna z nich nie spełniała jego oczekiwań. Dlatego postanowił stworzyć własną platformę. Na początku traktował to jako żart, ale Lox Club szybko zyskiwała rozgłos w sieci. Być może właśnie dlatego, że nie była tak bardzo serio, bo ma nie być jak inne, gdzie szukamy igły w stogu siana, jak i ma wprowadzić nieco żartu, ale przede wszystkim magii do naszego życia. 

Więcej zdjęć Austina znajdziecie w galerii.

Zobacz także: