Shawn Mendes i Camila Cabello znali się i lubili od dawna. Swój pierwszy wspólny utwór pt. „I Know What You Did Last Summer” nagrali już w 2015 roku. Plotki o tym, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń pojawiły się jednak dopiero cztery lata później, gdy listy przebojów na całym świecie podbijał ich kolejny kawałek nagrany w duecie. „Señorita” stała się jednym z największym popowych hitów 2019 roku, a oni zostali okrzyknięci najgorętszą nową parą w show-biznesie. Na początku wszystko zdawało się działać na ich korzyść, nawet pandemia koronawirusa. Dzięki przymusowej przerwie od koncertów była członkini girlsbandu Fifth Harmony i jej kolega z branży mieli bowiem dla siebie mnóstwo czasu. Ich miłość kwitła.

Gwiazdorski związek nie przetrwał jednak próby czasu. W listopadzie ubiegłego roku Camila i Shawn poinformowali opinię publiczną o tym, że ich drogi się rozeszły. Podkreślili jednak, że nadal darzą się uczuciem i nie mają zamiaru zrywać kontaktu.

Zaczęliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele i nadal będziemy najlepszymi przyjaciółmi - napisali.

Shawn Mendes o życiu po rozstaniu z Camilą Cabello

Nie jest tajemnicą, że Shawn Mendes zalicza się do grona artystów, którzy niechętnie opowiadają o swoim życiu osobistym. Jedynym komentarzem wokalisty w sprawie rozstania z Camilą Cabello była więc dotychczas jego wydana w grudniu poruszająca ballada „It’ll Be Okay”. Ostatnio, opowiadając o swojej nowej muzyce, 23-latek postanowił w końcu zwierzyć się fanom i fankom ze swoich uczuć.

Zdradzając tematykę swojego nadchodącego utworu zatytułowanego wymownie „When You're Gone” (premiera już 31 marca 2022 roku), Kanadyjczyk opowiedział m.in. o dojmującym poczuciu osamotnienia po zakończeniu związku.

Kiedy zrywasz z kimś… nie zdajesz sobie sprawy z tego wszystkiego, co następuje potem. Do kogo zadzwonić, gdy masz atak paniki? Do kogo zadzwonić, kiedy jesteś na skraju załamania? - wyznał w krótkim filmiku, który pojawił się na jego oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

Wykonawca hitów „There’s Nothing Holding Me Back” i „Treat You Better” wyznał otwarcie, że zaskoczyło go to, jak bardzo trudno jest po rozstaniu na nowo przyzwyczaić się do życia w pojedynkę.

Myślę, że to jest rzeczywistość, która mnie zaskoczyła. Teraz jestem zdany na siebie. Teraz naprawdę jestem sam i nie cierpię tego. To moja rzeczywistość, wiesz? - wyjaśnił.


Nowe, emocjonalne kawałki Shawna Mendesa z pewnością będzie można usłyszeć na żywo podczas zaplanowanych na przyszły rok koncertów w naszym kraju. Przypomnijmy, że w ramach trasy Wonder: the World Tour piosenkarz wystąpi dwukrotnie w krakowskiej Tauron Arenie. Szczegóły na temat zmiany dat występów i biletów znajdziecie w poniższym artykule.

---

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.