Shawn Mendes dotrzymał danego słowa. Pamiętacie jak dwa lata temu w wypełnionej po same brzegi Tauron Arenie wokalista pożegnał się z publicznością słowami „do zobaczenia wkrótce” i obiecał, że Polska pojawi się odtąd już na każdej jego trasie? Okazuje się, że wykonawca hitów „Treat You Better” i „Senorita” faktycznie nie rzucał słów na wiatr. Artysta ogłosił właśnie swój drugi koncert w naszym kraju!

Shawn Mendes w Polsce 2022 - data i miejsce koncertu

To już oficjalne – Shawn Mendes wystąpi 24 marca 2022 roku w hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena Kraków. Jest to jeden z największych tego typu obiektów w naszym kraju. W zależności od układu miejsc, może tam się pomieścić na raz nawet ponad 20 tysięcy osób. Nadchodzący występ utalentowanego 23-latka będzie częścią światowego tournée o nazwie Wonder: The World Tour, promującego czwarty studyjny album artysty, „Wonder”. W roli gościa specjalnego na tej trasie Shawna, w tym na koncercie w Polsce, pojawi się amerykańska piosenkarka występująca pod pseudonimem King Princess.

Shawn Mendes w Krakowie – przedsprzedaż i sprzedaż biletów

A teraz o najważniejszym, czyli o tym, jak zdobyć wejściówki na przyszłoroczny koncert Shawna Mendesa w Krakowie. Czytajcie uważnie, bowiem bilety na poprzedni występ wokalisty w naszym kraju wyprzedały się w błyskawicznym tempie i wszystko wskazuje na to, że ta sytuacja może się powtórzyć.

Jako pierwsi dostęp do przedsprzedaży otrzymają już 4 października w ramach FirstAccess Presale wszyscy ci, którzy zarejestrują się w aplikacji ShawnAccess lub na stronie ShawnAccess.com.

First Access Presale jest pierwszą szansą na zdobycie biletów VIP, poprzez dodanie Paszportu ShawnAccess do zamówienia na stronie sprzedaży biletów. Oferuje ona priorytetowy dostęp do najlepszych miejsc siedzących na wybranym koncercie. General Fan Presale jest również dostępna dla wszystkich członków ShawnAccess i daje dostęp do biletów VIP przed startem sprzedaży otwartej - informuje organizator koncertu, agencja Alter Art.

7 października wejściówki będą mogli kupić posiadacze voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu, do którego można zapisać się na stronie AlterKlub.pl.

Ogólnodostępna sprzedaż biletów na koncert Shawna Mendesa rozpocznie się w piątek, 8 października o godzinie 10:00.

Shawn Mendes w Polsce 2022 – rodzaje i ceny biletów

Wiadomo już, że do sprzedaży trafią dwa rodzaje biletów: standardowe oraz bilety HealthPass, z których będą mogły skorzystać tylko osoby, które w dniu koncertu będą posiadały ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19.

Zobacz także:

Na razie nie wiadomo, ile dokładnie będą kosztowały poszczególne wejściówki na koncert w ramach Wonder: The World Tour. Ceny biletów nie powinny jednak znacznie się różnić się od tych z 2019 roku. Przypomnijmy, że wówczas najtańsze kosztowały 189 złotych, a najdroższe 299 złotych. Z kolei ceny pakietów VIP kształtowały się w granicach od 1017 do 2833 złotych w opcji zawierającej m.in. meet&greet oraz gitarę z autografem artysty.

Planujecie wybrać się na drugi koncert Shawna Mendesa w Krakowie?