Shawn Mendes dotrzymał danego słowa. Pamiętacie jak w 2019 roku w wypełnionej po same brzegi Tauron Arenie wokalista pożegnał się z publicznością słowami „do zobaczenia wkrótce” i obiecał, że Polska pojawi się odtąd już na każdej jego trasie? Okazuje się, że wykonawca hitów „Treat You Better” i „Senorita” faktycznie nie rzucał słów na wiatr. Niestety na jego kolejne koncerty w naszym kraju trzeba będzie zaczekać znacznie dłużej, niż pierwotnie planowano.

Shawn Mendes w Polsce 2023 - nowe daty koncertów

Jak informowaliśmy was kilka miesięcy temu, Shawn Mendes ogłosił aż dwa koncerty w hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena Kraków. Jest to jeden z największych tego typu obiektów w naszym kraju. W zależności od układu miejsc, może tam się pomieścić na raz nawet ponad 20 tysięcy osób. Nadchodzące występy utalentowanego 23-latka będą częścią światowego tournée o nazwie Wonder: The World Tour, promującego czwarty studyjny album artysty, „Wonder”.

Koncerty miały pierwotnie odbyć się 24 i 25 marca 2022 roku. Z powodu aktualnej sytuacji europejska część trasy, w tym obydwa koncerty Shawna Mendesa w Polsce, została przełożona na lato 2023 roku.

Ze względu na pandemię i trwające ograniczenia oraz problemy logistyczne, z jakimi borykają się międzynarodowe trasy, brytyjska i europejska część Shawn Mendes Wonder: The World Tour nie odbędzie się zgodnie z planem w marcu - maju 2022 r. i zostanie przesunięta na 2023. Nowe daty można znaleźć na WondertheTour.com - czytamy w oświadczeniu artysty.

Nowe daty koncertów Shawna Mendesa w Polsce w ramach trasy Wonder: The World Tour:

24 marca 2022 >> 19 czerwca 2023
25 marca 2022 >> 20 czerwca 2023

Shawn Mendes w Krakowie – co z biletami?

Jak informuje organizator, firma Atlter Art, wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowe terminy koncertów. Ze względu na zmianę terminu koncertów, organizator proponuje posiadaczom wejściówek dwa rozwiązania dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu: zachowanie biletu lub zwrot. Jeśli chcesz zrezygnować z biletu, organizator jest zobowiązany zwrócić środki. Zgodnie z prawem ma na to 180 dni.

Bilety na obydwa krakowskie koncerty Shawna Mendesa wciąż można kupić za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz ticketmaster.pl. Ich ceny zaczynają się od 199 złotych.

Zobacz także:

Czekacie na koncerty Shawna Mendesa w Krakowie?